Wpis z mikrobloga

2022 rok, a nadal masa Polaków żyje mentalnie w jakimś innym uniwersum.
Tak ich d00pa boli, że część Ukraińców popiera OUN UPA czy jakiegoś Banderę i patrzą na to przez pryzmat oczywiście bycia Polakiem, bo jak wiadomo Polak jest najmądrzejszy i się na wszystkim zna najlepiej.

Ciekawe czemu kilka pajacy ukraińskich zadecydowało o mordzie na Polakach. Pewnie ruchanie ich przez wieki przez Polaków, czy finalnie w 1921 roku w Rydze, wcale się do tego nie przyczyniło ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale jak już wspominałem my Polacy to jesteśmy święci, nigdy nic złego nie zrobiliśmy innym, nigdy nasi obywatele nikogo nie mordowali i jesteśmy honorowi. Jak wiadomo wśród Polaków nie było nigdy morderców ludności cywilinej. Ale idąc taką p0lacką logiką, wszyscy żołnierze wyklęci, to mordercy, bo paru idiotów z tej organizacji mordowała m.in Białorusinów.

No i bym zapomniał, dzisiejszy jakiś Sasza z batalionu Azov, czy jakiś Masza co ma flagę UPA w swoim wozie bojowym, marzy tylko o tym, aby ta wojna się skończyła, bo chce wyruszyć mordować Polaków w Przemyślu czy Zamościu jak jego idole z UPA xDDDDDDDD
#ukraina #wojna #bekazpodludzi #bekazprawakow
Pobierz technojezus - 2022 rok, a nadal masa Polaków żyje mentalnie w jakimś innym uniwersum....
źródło: comment_1648929758X3rqLWMnTzw0nVRomftMHI.jpg
  • 105
Pewnie nie. Dlatego należy im wytłumaczyć jak wyglądała historia UPA, co głosił Bandera i wtedy zapewne UPA porzucą. Jeśli tego nie zrobią to należy wyciągać konsekwencje.


@Jan_K: No tak, i pewnie pomyślą sobie ,,ojjjj to już nie będziemy popierali Bandery i innych patriotów walczących o niepodległość Ukrainy, bo zabili Polaków ( ͡° ʖ̯ ͡°)''

Czy Ty czytasz co piszesz? Litości...
@Jan_K: ale Ty oczekujesz, że Ukraińcy powinni się teraz wysrać na symbol swojej walki o niepodległość i wszystko co Bandera robił w tym celu bo, że tak eufemistycznie powiem, życzył źle narodowi który wyrządził jego rodakom i całej państwowości sporo krzywd?
A na Holocaust też nie patrzysz pozycji Żyda? Ukraińcy teraz płaczą, że kacapy mordują dzieci ale nie przeszkadza im to w machaniu banderowskimi flagami wstawianiu cytatów z szuchewycza, który robił dokładnie to samo tylko na jeszcze większą skalę.


@Waffenfarbe: Gościu ja nie będę z tobą prowadził konwersacji, jeżeli Ty nadal porównujesz niepodległe państwo czy Hitlera, do organizacji i Bandery, która walczyła o niepodlegość swojego kraju.
Wychwalanie Hitlera jest prawnie zabronione w Niemczech a ojczulek bandera jest prawnie chroniony przed jakąkolwiek krytyką. Taka mała różnica.


@Waffenfarbe: Bo walczył o wolną Ukrainę. Nie moja wina, że twój ograniczony umysł, nie może tak prostej rzeczy zrozumieć. Koniec z tobą dyskusji.
No tak, i pewnie pomyślą sobie ,,ojjjj to już nie będziemy popierali Bandery i innych patriotów walczących o niepodległość Ukrainy, bo zabili Polaków ( ͡° ʖ̯ ͡°)''


Czy Ty czytasz co piszesz? Litości...

@technojezus: Póki co ciągle pisałeś, że przecież nie wiedzą sami co pochwalają. Natomiast jeśli będą popierać swoich "patriotów", którzy opierali się na ludobójstwie, z pełną wiedzą o tym, to ich problem. Na który należy
A czy uważasz, że jakby Niemcy głosili kult Hitlera i III Rzeszy, ale nie przez pryzmat masowych morderstw, łapanek, rozstrzeliwań i gazowaniu ludzi, to by było ok


@CzaryMarek: Ale czekaj......czy Ty teraz piszesz tak jakby, że niby współcześni Ukraińcy popierający Banderę, popierają go, bo mordował Polaków? Co to w ogóle za porównanie do Niemców i jakiegoś kultu Hitlera?

To jest po prostu niebywałe jak dorosła (a zakładam, że jesteś) osoba wypisuje
Ale czekaj......czy Ty teraz piszesz tak jakby, że niby współcześni Ukraińcy popierający Banderę, popierają go, bo mordował Polaków? Co to w ogóle za porównanie do Niemców i jakiegoś kultu Hitlera?

To jest po prostu niebywałe jak dorosła (a zakładam, że jesteś) osoba wypisuje takie idiotyzmy


@technojezus: Ty serio nie potrafisz czytać? Przecież on pisze jasno, co by było gdyby Niemcy nie postrzegali Hitlera i III Rzeszy przez pryzmat masowych morderstw. Tak
Póki co ciągle pisałeś, że przecież nie wiedzą sami co pochwalają


@Jan_K: Ja szanuję żołnierzy wyklętych i nie zmieni to faktu to, że było kilku idiotów w tej organizacji, którzy masowo modowali ludność cywilną.

Tak samo nie wiem dlaczego wam tak trudno zrozumieć, że Ukraińcy mogą tak samo postrzegać Banderę. Już to pisałem i napiszę ponownie, czy Ty naprawdę myślisz, że współcześni Ukraińcy co popierają Banderę, popierają go przez pryzmat mordu
Ty serio nie potrafisz czytać? Przecież on pisze jasno, co by było gdyby Niemcy nie postrzegali Hitlera i III Rzeszy przez pryzmat masowych morderstw. Tak jak Ukraińcy nie postrzegają przez ten pryzmat UPA.


@Jan_K: Jak już pisałem wyżej, nie będę prowadził konwersacji z osobami, które porównują Hitlera/III Rzeszę, do Bandery, UPA czy ogólnie Ukraińców podczas IIWŚ, którzy nie mieli niepodległego kraju.
Tak samo nie wiem dlaczego wam tak trudno zrozumieć, że Ukraińcy mogą tak samo postrzegać Banderę. Już to pisałem i napiszę ponownie, czy Ty naprawdę myślisz, że współcześni Ukraińcy co popierają Banderę, popierają go przez pryzmat mordu na Polakach? Naprawdę, proszę o konkretną odpowiedź ,,tak'' lub ,,nie''


@technojezus: Przecież pisałem wielokrotnie, że zgadzam się z Tobą, że nie.

Co nie zmienia tego, że ludobójstwo stało u podstaw UPA (a nie
@technojezus: Mnie to chvj obchodzi do kogo sobie kto masturbuje w domu, może mieć nawet ołtarzyk ku czci Hitlera w sypialni. Póki nie chce mnie zagazować to mi wisi

W sumie zabawne, że zwykle ci sami ludzie, którzy bardzo przejmują się problemem banderyzmu na Ukrainie, nie mają nic przeciwko hasłom jak "Polska dla Polaków", albo dyskretnie pomijają zbrodnie żołnierzy wyklętych jak np. słynne akcje w Sufczynie, Wierzchownicach, albo Zalesanach czy pacyfikacje
tl;dr UPA i Bandera dla (części) Ukraińców = wyklęci dla (części) Polaków

Nasze przeciętne sebki nie brandzlują się do mordów na ludności cywilnej tylko do walki o niepodległość i analogicznie jest z przeciętnymi saszkami

zaskakuje mnie jak wiele osób taka oczywistość przerasta


@Lou_la: 100% prawdy