Wpis z mikrobloga

Ja wiem, że left cannot into meme i lewica generalnie nie umie w humor, ale o co chodzi z tym obrazkiem?

- Co jest złego w protestowaniu przeciwko agreywnym szabrownikom z BLM?
- Co jest złego w zadawaniu pytań o sens "szczepienia" 10-latków?
- Co jest złego w pytaniu o koszta gospodarcze i społeczne bezmyślnego przyjmowania wszystkich i dawania im socjalu?

#koronawirus #ukraina #wojna
Dutch - Ja wiem, że left cannot into meme i lewica generalnie nie umie w humor, ale o...

źródło: comment_1648912105T5Dnmfos17BFrCiI6H5QVd.jpg

Pobierz
  • 17
- Co jest złego w pytaniu o koszta gospodarcze i społeczne bezmyślnego przyjmowania wszystkich i dawania im socjalu?


@Dutch: Tak z ciekawości, to akurat do wszystkich podpunktów, jak brzmiały te pytania? Wyrosłem już z bycia naiwnym i wiem że czasami pytanie to oskarżenie nie czekające na odpowiedź.
A wracając do meritum, nie ma nic złego w pytaniu się o te koszty. Chociaż szczerze mówiąc to nie wiem po co one.
Wiadomo,
@ipkis123: Jezeli kosztem jest wedlug Ciebie nasze czolowieczenstwo to stwierdzam, ze jest wrecz odwrotnie. Nasze czlowieczenstwo moze sie objawic gdy bez przymusu ze strony panstwa bedziemy dobrowolnie pomagac potrzebujacym. Coz to za cnota pomagac z karabinem przy skroni xD

Granie moralnoscia wymagajac srodkow od innych to jest cynizm i mam bardzo negatywny stosunek do takich zagran.
@Florent:

Nic złego w tych pytaniach nie ma, walczysz z chochołem i to na dodatek dość niesprawnie. Ale widocznie chodzi ci o coś innego skoro tak cię dotknął śmieszny obrazek że musisz się wypłakać na wypoku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niesprawnie to Twój stary Ty już sam wiesz co. Ale widzę że zapiekło, cieszy mnie to :)
@ipkis123:

Jeśli chodzi o koszty gospodarcze to jesteśmy na plusie.

Jesteśmy na plusie jak sam ch*j. Najem mieszkań w Waw skoczył przez ostatni miesiąc o 30-40%. Dodruk pieniądza z drukarki HP u Glapy pewnie też się nijak nie przełoży na impuls inflacyjny. A skupowanie śmieciowej hrywny przez NBP na kurs złotego. No nie?

P*doleni ekonomiczni analfabeci, powinienem mieć płacone za niesienie przed wami kaganka oświaty na opiniotwórczym portalu wykop peel. Albo