Wpis z mikrobloga

#bezdomnosc #zycie #polska

Bezdomności dzień drugi, siedzę w ogrzewalni. Tu spędzę noc i jutro dalej będę intensywnie poszukiwał pracy. Do wypłaty z poprzedniego miejsca zatrudnienia został tydzień, na jedzenie jeszcze mam.

Czemu nie wynajmę pokoju? Bo jestem #alkoholizm i do czasu wyprowadzki z rodzinnego domu nie zbierałem pieniędzy a poza tym mam długi...Dzsiaj jest drugi dzień jak nie piję i drugi jak nie palę. Biorę czynnie Desmoxan i nie chcę dać w życiu dupy po raz kolejny.
#przegryw
Pobierz
źródło: comment_1648834296Ehas2fm1UiuxQ6Rn53nQfb.jpg
  • 78
@oo__oo: powodzenia chociaż łatwo nie będzie to Twoja sytuacja nie jest bez wyjścia i nie jest beznadziejna.
1. Znajdź pracę aby mieszkać w normalnych warunkach i prowadzić w miarę przewidywalne życie w którym każdy dzień ma jakiś rytm, jest ułożony i ustandaryzowany.
2. Długi, dogadaj się, żeby to jakoś systematycznie spłacać w minimalnym stopniu a jeżeli nie jest to możliwe - przestań płacić. Tak, przestań płacić :) - zanim sprawa trafi
@oo__oo: Poszukaj sobie jakiejś agroturystyki gdzie masz jakieś owce, konie a przy okazji jest na tyle ładnie że chce sie przyjeżdżać. Powstajesz rano popracujesz przy zwierzakach a zawsze będzie się gdzie #!$%@?ąć. Lepiej karmić i głaskać zwierzaki i raz po raz oborę uprzątnąć niż się #!$%@?ć codziennie na debili w Januszexie. Podzwoń najpierw po miejscach gdzie wiesz że będziesz miał dobrą michę, bo dlaczego nie? Turystyka krajowa odżyła, w takich pałacykach
@AnkieterPrzegrywu: Chodzi Ci o osoby, które zdają sobie sprawę z problemu i same podejmują walkę czy o wysłanych na siłę przez bliskich? Co do tych drugich, rzeczywiście, czeka człowieka przede wszystkim rozczarowanie.