Wpis z mikrobloga

#bezdomnosc #zycie #polska

Bezdomności dzień drugi, siedzę w ogrzewalni. Tu spędzę noc i jutro dalej będę intensywnie poszukiwał pracy. Do wypłaty z poprzedniego miejsca zatrudnienia został tydzień, na jedzenie jeszcze mam.

Czemu nie wynajmę pokoju? Bo jestem #alkoholizm i do czasu wyprowadzki z rodzinnego domu nie zbierałem pieniędzy a poza tym mam długi...Dzsiaj jest drugi dzień jak nie piję i drugi jak nie palę. Biorę czynnie Desmoxan i nie chcę dać w życiu dupy po raz kolejny.
#przegryw
o.....o - #bezdomnosc #zycie #polska 

Bezdomności dzień drugi, siedzę w ogrzewalni. ...

źródło: comment_1648834296Ehas2fm1UiuxQ6Rn53nQfb.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
  • 29
@ikimrdbeietocytynal 32. Dziś byłem na drugiej rozmowie o pracę ale okazało się że z przystanku do firmy idzie się przez gołe pole przez 1,5.
Jak ciepło to spoko ale w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych to lipa by była iść w deszczu, burzy czy silnym wietrze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@oo__oo: Powodzenia byś nie skończył jak mój wujek z jednym płucem, bez kontroli zwieraczy i kilka dni temu koło moich dziadków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 5
@JopWaszaMac mam jeszcze prawie 300 do piątku przyszłego, wtedy dostanę jeszcze wypłatę z poprzedniej roboty za marzec więc z głodu prędko nie umrę. Gorzej gdy znajdę pracę, a skończy się dach nad głową obecny, bo ten jest do 30kwoetnia i dopiero w październiku otwierają.

Jutro będę szukał dalej
  • Odpowiedz