Wpis z mikrobloga

#bezdomnosc #zycie #polska

Bezdomności dzień drugi, siedzę w ogrzewalni. Tu spędzę noc i jutro dalej będę intensywnie poszukiwał pracy. Do wypłaty z poprzedniego miejsca zatrudnienia został tydzień, na jedzenie jeszcze mam.

Czemu nie wynajmę pokoju? Bo jestem #alkoholizm i do czasu wyprowadzki z rodzinnego domu nie zbierałem pieniędzy a poza tym mam długi...Dzsiaj jest drugi dzień jak nie piję i drugi jak nie palę. Biorę czynnie Desmoxan i nie chcę dać w życiu dupy po raz kolejny.
#przegryw
Pobierz
źródło: comment_1648834296Ehas2fm1UiuxQ6Rn53nQfb.jpg
  • 78
@oo__oo: rozważ skorzystanie z jakiejś grupy wsparcia typu Al-anon czy klasyczne AA nie mówiąc już o pełnej terapii odwykowej. Mam w rodzinie niepijącego alkoholika więc jak on dał radę to ty też dasz! Trzymaj się tam i pilnuj cennych rzeczy bo kradną w noclegowniach.
@oo__oo sam jestem alkoholikiem czystym od 3 lat bez kilku dni. Dam Ci kilka wskazówek z których skorzystasz albo nie:
- idź na terapię bez terapii choćbyś nie wiem jaki cwaniak był po prostu będziesz abstynentem na duposcisku (chodzącą babą zegarową) a nie trzeźwiejącym coraz bardziej silnym i świadomym człowiekiem
- jeśli będzie Ci Ciężko z nie paleniem i będzie Ci to nerwy psuć i będziesz #!$%@? to lepiej zapal, poważnie, dużo
@oo__oo: 1. daj znać jakie miasto
2. Poszukaj ogłoszeń na olx: wpisz w szukajke z zakwaterowaniem i w opcji filtruj zaznacz szukaj w opisach.
3. Przejdz sie po hotelach i hostelach czesto jest opcja pokoj i wyplata za prace
4. Powiedz na czym sie znasz to bedzoe latwiej ci pomoc.
5. Oglos sie na https://www.facebook.com/groups/119908985297472/?ref=share moze ktos bedzie w stanie udostepnic ci miejsce do mieszkania
6. Powodzenia