Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
czy waszym zdaniem da się zbudować zdrową i szczęśliwą relację, jeśli kobieta zarabia więcej od faceta i jest na wyższym stanowisku? Jestem niezależny finansowo, zarabiam powyżej średniej, mam perspektywy na rozwój, ale nigdy nie będę tak wysoko jak moja dziewczyna (w przyszłości zona byc moze). Pracuje w amerykańskim korpo i pnie się po szczeblach kariery w ekspresowym tempie, ma wszystkie cechy dobrego "kierownika" (jej ojciec jest prezesem dużej spółki).

Zastanawiam się, czy będzie ze mną szczęśliwa, czy to w ogóle możliwe, jeśli w końcu będzie zarabiala wielokrotnosc mojej wyplaty
Sporo inwestuje w naszą relację, ona też. Myślimy o sobie bardzo poważnie, ale mam z tyłu głowy, że jest milion lepszych ode mnie, przynajmniej pod kątem kariery zawodowej.

#zwiazki #relacje #pracbaza #dziewczyna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6246b7f9b2d1e9864d87c32c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania czasem jest tak, że w jednym korpo jesteś kimś, w innym nie znaczysz nic. Ba, nawet w tym samym korpo, jak zmieni się władza, możesz zostać zdegradowany, bo nowa góra ma inne wizje zespołu. Nie ma się co przywiązywać, że obecny stan, będzie trwał całe życie. Bo wszystko się zmienia.