Wpis z mikrobloga

Skandal w #lublin moim zdaniem echo powinno być w całej #polska, proszę o wykopanie tego w gorące - wczoraj do urzędu pracy nasłano zamaskowanych ludzi, uzbrojonych w karabiny, aby zastraszyć pracowników. Kazano im klęczeć przy ścianach, zakładano worki na głowy. Strzelano i porwano część ludzi. Okazało się, że to takie ćwiczenia z zaskoczenia. Trwało to 3 godziny. Nikt nie potrafi wyjaśnić na czym to miało polegać. Dużo ludzi nie przyszło dzisiaj do pracy. Wszystko w ramach podwyższonego poziomu bezpieczeństwa w związku z #wojna na #ukraina
To nie prima aprilis, ale tak brzmi. #afera
https://www.wykop.pl/link/6594049/wpadli-do-urzedu-w-lublinie-zamaskowani-uzbrojeni-to-byly-cwiczenia/
Pobierz bykomstop - Skandal w #lublin moim zdaniem echo powinno być w całej #polska, proszę o...
źródło: comment_1648793187eTeK4aduyUOoRIPaiWQo5E.jpg
  • 59
@bykomstop: Nie skandal tylko ćwiczenia. Tego typu placówki jak najbardziej mogą być narażone na wtargnięcie w różnych sytuacjach. Wiem, że już od kilku ładnych lat w różnych miastach Polski są przeprowadzane takie akcje w celu przygotowania się, oswojenia personelu na taką ewentualność. Może jestem surowy, ale w obecnych czasach nie jest aż takim złym pomysłem uświadomienie ludzi, że sielanka i dobrobyt mogą się skończyć dosłownie w kilka minut, a i też
@bykomstop: a wiesz jak wyglądają szkolenia personelu? Każdy siedzi z kawą w ręku i nosem w telefonie, czekając aż szkolenie się skończy, żeby iść do domu ;) Może kilka osób by słuchało, ale część na pewno byłaby zdania, że po co to, przecież im się to nie przyda, bo jesteśmy w Polsceeeee, tu nas nie zaatakują, no bo po co, no bo jak, no bo kto...Jak skończyłoby się to w USA?