Wpis z mikrobloga

@Tapirro: odpal sobie kolego yt i poogladaj pare testow opon, nie jedna wielosezonowa opona jest bardziej skuteczna w roznych warunkach, zwlaszcza opony wyzszych klas i premium od budzetowych i ekonomicznych sezonowych, bo piszesz o jakis chinczykach to takie zakladam, a co lepsze opony wielosezonowe klasy premium bywaja bardzo zblizone do opony sezonowej, z ktorej sie wywodza (chodzi mi o rodzaj zima/lato, a nie odpowiednik tej samej firmy) i nieznacznie gorsze od
Zmieniłem na letnie, zeszły tydzień jeździłem z otwartym dachem, odkurzyłem dywaniki, nawet szyby umyłem od środka xD dzisiaj spojrzałem za okno i nope, nawet nie wychodzę
@masz_fajne_donice: otoz to - byleby nie kupić gówna typu Dębica na przykład. Kupilem takie i ktoregos razu tak mnie rzucilo na wiadukcie na zakrecie ze auto niestety do kasacji... ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chcialem przyoszczedzic, a 15 tys poszlo sie przez to #!$%@?.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adeekk1989: miałem kiedyś Navigatory, jeździło się ok, ale teraz mam Vredestein Quatrac. Przecież żadna opona nie da ci przyczepności na lodzie, największa różnica jest na śniegu, błocie pośniegowym i mokrym (tutaj wypadają lepiej letnie lub 4s zazwyczaj)