Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 265
@magiol: i te zimówki po 3 sezonach się jeszcze do czegoś nadają? XD Myślę, że auto więcej pali i jest zdecydowanie głośniej, plus dłuższa droga hamowania i większe zużycie opon.
  • Odpowiedz
  • 11
@Skowyrny_Johnny no pewnie, bieżnik jak nowy jeszcze na allegro za 6 stów bym je #!$%@?ł ( ͡º ͜ʖ͡º) na czym one mają się niby zniszczyć jak ja poruszam sie tylko po mieście w okół komina, 10k km na rok robie i to jest z dużą nawiązką ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 224
@Skowyrny_Johnny: wprawdzie u nas bez śniegu, ale ja od dwóch lat już team całoroczne i czuję dobrze człowiek. Nie wiem jak mogłem tyle lat się #!$%@?ć (i tracić kasę) z wymianą opon co pół roku.
  • Odpowiedz
@SiDi: nie wiem gdzie mieszkasz, ale na Śląsku już połowa dróg stoi bo ludzie na letnich wylądowali na barierce czy innych samochodach. Nawaliło śniegu fest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@magiol: No właśnie, po co? Jak ktoś nie jeździ za dużo(zwłaszcza poza miastem), a do tego biorąc pod uwagę jakie zimy ostatnio mieliśmy - od wielu lat używam wielosezonówek i absolutnie nie ma żadnych problemów.
Oczywiście nie dotyczy to osób, co wyjeżdżają w dalekie trasy, ale po mieście i okolicach sprawdzają się idealnie.
  • Odpowiedz
@Skowyrny_Johnny: Całą zimę przejeździłem na letnich a jak trochę śniegu spadło to tylko się śmiałem z ludzi którzy na zimowych się ślizgali xD 4x4 to jednak jest moc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Skowyrny_Johnny: jeździłem na Michelin CrossClimate 5 lat i spokojnie dawały przez ten czas radę. Niby mała rzecz, ale jednak to fajna ulga że nie musisz się te dwa razy do roku martwić o to czy już zmieniać opony czy nie.
  • Odpowiedz