Wpis z mikrobloga

800zł raz na 4 lata za wielosezówki to jest droga którą obrałem i polecam :D

Nie trzeba zmieniać opon, jest sięgotowym na każde warunki no i to 200zł rocznie :)


@Niebadzlosiem: ja w ogóle nie zmieniam teraz starych zimowych na letnie, i wygląda na to, że spokojnie ten rok jeszcze pojeżdżę (sprzedawać się nie opłaca, bo lobby oponiarskie wmówiło ludziom, że opony starsze niż 3 lata nadają się tylko na śmietnik
Pozdrawiam tych co już zmienili opony na letnie xD


@Skowyrny_Johnny: a ja się nie przejmuję. Mam całoroczne, które traktuję jak zimowe - zmieniam je na dobre letnie jakoś pod koniec kwietnia, a potem na początku października zmieniam znowu na całoroczne.

Polecam ten stan. Zero kolejek ( ͡ ͜ʖ ͡)
brakowało różowego eksperta, który pewnie nawet nie wie, że letnie i zimowe opony to dwa różne komplety...


@czympyrympym: albo wie że co z tego że śnieg pada jak droga jest mokra ale nie pokryta śniegiem więc opona zimowa nie jest konieczna w takich warunkach?
@Niebadzlosiem: ja w ogóle nie zmieniam teraz starych zimowych na letnie,


@Ranger: problem w tym, że zimówki są wujowe na mokrych drogach. Zresztą z tego samego powodu często "zimą" bezpieczniej jest na letnich niż na zimowych xD
@Ranger: problem w tym, że zimówki są wujowe na mokrych drogach. Zresztą z tego samego powodu często "zimą" bezpieczniej jest na letnich niż na zimowych xD


@enron: Ludziom nie wytłumaczysz. Jak pisałem wyżej. Jest zima, zmieniają na zimówki a to że opona ma w poważaniu nazwe pory roku to juz nikt nie bierze pod uwage. To co napisałes wyżej, że zamiast wielosezonów zimówki a na lato letnie to jest najlepsza
@enron: Ludziom nie wytłumaczysz. Jak pisałem wyżej. Jest zima, zmieniają na zimówki a to że opona ma w poważaniu nazwe pory roku to juz nikt nie bierze pod uwage. To co napisałes wyżej, że zamiast wielosezonów zimówki a na lato letnie to jest najlepsza opcja ale znowu wracamy do 2 kompletów czego z założenia chcemy uniknąć majac wielosezony


@Bigbluee: niby tak, ale o ile dobre wielosezonówki nie ustępują dobrym zimówkom
@Skowyrny_Johnny: Jeżdżę na wielosezonówkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Inb4 jakiś p0lack ze swoimi chińskimi zimówkami się #!$%@?ć że "łe panie, wielosezonówki to głewno". Myślę, że praktycznie nowe wielosezonówki Vredesteina są lepsze niż wasze xijinpingi po 8 sezonach ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Już 2 rok nie wyważana :P


@Niebadzlosiem: no można i tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

praktycznie nowe wielosezonówki Vredesteina są lepsze niż wasze xijinpingi po 8 sezonach


@murmurlrl: toś #!$%@?ł :D Przecież wielosezonówki nie są złe, dlaczego porównujesz je do 8 letnich chińskich no-nameów?

Akurat na zimy w Polsce, szczególnie środkowej i północnej według mnie zwykle lepsze są wielosezonówki, bo na drogach raczej nie ma śniegu
@SpasticInk: to chyba było pytanie do mnie. Wyważam, jak zmieniam opony na nowe, czyli co ok. 3 lata. No i z dwa razy w ciągu ostatnich 10 lat wyważałem, po mocniejszym najechaniu na krawężnik.