Wpis z mikrobloga

Moje top 40:

3.Estonia

https://youtu.be/bKhSlSx00-I

Inspirująca piosenka, tak bym to w skrócie mógł opisać. Pierwszy raz chyba w życiu spotkałem się z czymś takim, żeby tytuł utworu tak perfekcyjnie opisywał moje uczucia względem niego. Jest to utwór wzorowany na klimaty filmów o dzikim zachodzie, i jest to bardzo oczywiste, przy czym jednak on wygląda jak żywcem wyjety, a nie jak marna kopia. Bardzo pozytywne, dające dużo dobrej energii i wiary, ale przy tym wszystkim nie wypada patetycznie. Nie jest to oczywiście perfekcyjna piosenka ale na tym poziomie już nie zwracam uwagi na jakieś minusy i po prostu czerpie przyjemność z muzyki.

#eurowizja #estonia #top40
  • 2
@Wypopkowicz: Niektórzy powiedzą, że Estonia znowu (po 2019 roku) wysyła utwór Avicii, ale jak Storm niezbyt mnie do siebie przekonywał, tak Hope swym westernowym klimatem sprawił, że po pierwszym przesłuchaniu wiedziałem, że Estonia będzie w czołówce mojego eurowizyjnego rankingu.

Jak dla mnie Stefan ma najprzyjemniejszy dla odbiorcy wokal, ten niski głos wpada w pamięć, liczę że i jurorzy i widzowie dadzą sporo punktów tej propozycji, a w finale lewą stronę tabeli.
@Roger_Casement: Mnie rozwalają takie komentarze, bo to jakby Avicii stworzył całą country muzykę i wszystko się od niego zaczęło XD Ja bardzo lubię głos Stefana, przypomina mi George'a Ezrę, no i jest hot as f...(czyżby jadł dużo warzyw? XD), co też nie jest bez znaczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)