Wpis z mikrobloga

W opór nie podoba mi się zachowanie Michniewicza po awansie. Widać, że ego większe niż zeppelin. Dotychczas selekcjonerzy po sukcesie podkreślali zasługi piłkarzy a tutaj tylko skupianie uwagi na sobie. Jeszcze te triumfatorskie tony i teksty typu „połączyłem Polskę”. Niech się chłop ogarnie i zejdzie na ziemie. Wygraliśmy mecz po dwóch błędach przeciwników, nic jeszcze nie osiągnął.

A to dresiarskie rechotanie w programie u zakolaka Stanowskiego to już jest szczyt żenady. Może go Kulesza trochę przywoła do porządku żeby nie rzucał mięsem, to jest człowiek który również reprezentuje kraj i nie powinien zachowywać się jak menel-cwaniaczek stojący pod Żabką.

#pilkanozna #reprezentacja #kanalsportowy
  • 14
@shido: biorąc pod uwagę jakim gównem są polscy dziennikarze przez KS po tych których Michniewicz wyzywa to cieszy mnie, że ktoś w końcu jedzie część z nich jak suki publicznie nawet jak nie przystoi. Artykuły nie oparte na merytoryce a by się kliknęło i byś najwięcej reklam obejrzał bo artykuł na 5 zdań #!$%@? na 30 m.b. XD Pytania na konferencjach które widzieliśmy u Sousy gdzie każdy ich wyzywał za takie