Wpis z mikrobloga

@JPRW: tu nie ma nic smiesznego bo wiekszosc ludzi to debile. Chca zywic uchodzcow kebabami i pizza do tego zabierac ich do kina czy innego Zoo. Za miesiac kasa i checi sie skoncza a pozatym za te pieniadze mozna by pomoc wiekszej ilosci uchodzcow albo dluzej. Zamiast zoo wolalbym tez np dac kase na ukrainska armie zeby #!$%@? ruskim i konflikt szybciej sie skonczyl. Imho nie wydaje mi sie zeby przecietnego
  • Odpowiedz
ty ale wiesz ze otwarcie zoo dla Ukraińców nic nas nie kosztuje XD


@a665321: tzn co za darmo tam ludzie pracuja?

a kto ci broni dać coś na ukraińską armię? Ja pomagam w sposób jaki uważam za słuszny, a ty pomagaj w swój sposób. W czym problem?


@1q2w3e4r5t: w zasadzie to z niczym przeciez napisalem, ze to nie moja kasa. Napisalem tylko, ze proba zapewnienia uchodzcom warunkow jak na wczasach
  • Odpowiedz
@Bolololo00: No to teraz się zastanów nad tym czy po otwarciu zoo dla odwiedzających wydatki zoo się zwiększyły czy może jednak nie bo wydatki są stałe a nie zależne od liczby odwiedzających.
Potem usun konto zielonko
  • Odpowiedz
czy może jednak nie bo wydatki są stałe a nie zależne od liczby odwiedzających.


@a665321: myslisz, ze wydatki nie zaleza od ilosci osob? Ktos to pozniej sprzata ogarnia, wydaje bilety. Jaki dzban :D
  • Odpowiedz
@YKR23 na początku niech mają za free wszystko co się da.
Wiadomo trochę szczypie to w oczy jak osoba która ucieka przed wojną i nie ma problemów z kasą a korzysta też z tych wszystkich "przywilejów". No ale co zrobić? Prowadzić biurokrację kto ile ma kasy czy jak?
  • Odpowiedz