Wpis z mikrobloga

@pafeo: nie rzad tylko ludzie przeciez napisalem, ze za ich prywatna kase. Lepiej by bylo zamiast ładować hajs w uchodzcow wysłać kase na armie po to żeby wojna sie szybciej skonczyla i tych uchodzców było mniej. Tak jak w tonącej łódce trzeba załatać dziure a nie inwestować w złote wiaderka do wylewania wody.
  • Odpowiedz
@Bolololo00: dziecko + dorosły wyjście do kina/zoo to koszt rzędu 50 zł, no po prostu majątek życia. Ukraińcy może kupią ta to śrubkę do Javelina( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jak powiedzieć, że jest się 15to letnim kucem bez mówienia tego XD


@Krejziismylife: nie wiem co tam gadasz do starego.( ͡° ͜ʖ ͡°)

dziecko + dorosły wyjście do kina/zoo to koszt rzędu 50 zł, no po prostu majątek życia. Ukraińcy może kupią ta to śrubkę do Javelina( ͡° ͜ʖ ͡°)


@frytaa: to byl tylko przyklad. chodzi o rozne rozrywki, ktore
  • Odpowiedz
@Bolololo00: a niby jak ma to pomóc? Dam kasę na zbiórkę/ czerwony krzyż i też oni pomogą w postaci żarcia/ leków a tak to chociaż dzieciaki na chwilę zapomną o wojnie i będą miały frajdę
  • Odpowiedz
dzieciaki na chwilę zapomną o wojnie i będą miały frajdę


@frytaa: i jak to niby pomoze zatrzymac ruskich. Napisalem wyraznie zamiast glupiego kina czy innego gowna wysylajcie kase na armie bo bedzie z tego wiekszy pozytek. jprdl...
  • Odpowiedz
@dlouhy: sprawdzilem tez twoj profil i to jest niezly combos: srałeś się o covida, teraz srasz się o Ukrainę i wybielasz rosję, a samemu siedziales w niemczech xDDD do tego jeszcze błędy ortograficzne xDDDD taki z ciebie p0lak-patriota
  • Odpowiedz
  • 0
@a665321 jak niby wywnioskowałeś z moich wpisów, że "siedziałem w niemczech"? xdd też ciekawe jakie błędy ortogtaficzne? No ale tylko mnie to utwierdziło w przekonaniu, że jesteś debilem, bo zamiast odpowiedzieć na moje pytanie to przeglądasz moje wpisy i chcesz się o coś #!$%@?ć xdd Jak darmowe zoo dla ukrów nic nas nie kosztuje, a dla Polaków musi być płatne? Dlaczego państwowe pieniądze mają być wydawane na obywateli obcego państwa? Sam
  • Odpowiedz
  • 0
@a665321 jak ja nie siedzę w niemczech debilu, już ci to pisałem, a jak nke znasz różnicy między obywatelstwem a narodowością no to xd
  • Odpowiedz