Wpis z mikrobloga

to znowu ja. jest ktoś na sali kto ogarnia rowery typu dirt? bo mi się na starość wkręciła zajawka na takie świrowanie. Kupiłem jakiś rok, półtorej roku temu rockride st540 na próbę i wiem już mniej więcej co mnie jara i wiem że mój aktualny rower do tego się nie nadaje :D mam na oku jakieś używki za około 1500zł typu Kellys Whip 30, ale nie wiem czy to jest warte swojej ceny
#mtb #rower
  • 8
@Darknes17: za duże koło bo aż 27.5. dirt maja 24 lub 26. dodatkowo przez to że to mój pierwszy rower to wiem ze kupiłem złą ramę. kupiłem L a powinienem M. Plus co tu dużo ukrywać, rockrider swoją geometrią to nie został stworzony do tego co chcę robić, plus juz mi ktoś kiedyś powiedział, że jak będę tak się bawił tym rowerem to sobie kiedyś na nim krzywdę zrobię :D
@ImeNs: Ostatni argument brzmi jak z dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sam na początek z szosa kupowałem tribana 500 a teraz na początek kupiłem rockrider 530s bo nie wiadomo czy ten sport Cię pochłonie na tyle aby wydać od razu 10k na rower.
Stad moje pytanie, czy serio coś ci przeszkadza, czy po prostu wpływają na ciebie opinie innych.
@ImeNs: z tego co widze na grupie gieldzie na facebooku to dirtówki chodzą po 4 tys. w gorę. Boję się że w cenie 1500 dostaniesz cos mocno zjechanego. A to rowery ktore raczej lekko nie mają
@dzana: ale jak> jak można nówkę kupić ns bike Movement 3 za 3500 :D ale że póki co szkoda mi tyle kasy wydawać to szukam w używanych, tym bardziej ze jako totalny amator i tak nie poczuje różnicy XD

@Darknes17: pewnie z dupy. ale to nie tylko opieranie się na opinii innych ale sam widzę i zaczynam czuć, że to co mam zaczyna mnie ograniczać. ja kupiłem ten rower dlatego,
Stad moje pytanie, czy serio coś ci przeszkadza, czy po prostu wpływają na ciebie opinie innych.


@Darknes17: opnchce jeździć dirya a to co posiada to zwykły rower XC.

Do dirta rowerowingorskiemu bliżej do bmxa jak do roweru górskiego.

Obczaj wizualnie chociaż co to jest dirt bo napisałeś aż 2 komentarze bez weryfikacji tego