Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 84
#polska #ukraina #wojna #rosja
Serio?
Po pierwsze nie mam wątpliwości, że wciągnięcie Polski do tzw. gwarantów to pułapka zastawiona przez Moskwę.
Po drugie skoro pierwszy garnitur potęg światowych nie mógł zagwarantować wcześniej nienaruszalności granic Ukrainy to za przeproszeniem ten drugorzędny garnitur tym bardziej tego nie zrobi.

Bicz plis. Nie bądźmy naiwni.
Pobierz worldmaster - #polska #ukraina #wojna #rosja 
Serio?
Po pierwsze nie mam wątpliwości,...
źródło: comment_1648559148ChBm6RyhUTBN0aHBNVksBx.jpg
  • 21
@worldmaster: obrzydliwe, dwa chamskie kłamstwa w jednym wpisie. Po pierwsze to nie jest cała lista krajów, które miały być gwarantami, bo na potencjalnej liscie jest jeszcze np. USA, UK, Francja, Chiny, Kanada i Włochy
Po drugie do tej pory nie było żadnych gwarancji bezpieczeństwa, tylko nienaruszalność granic przez USA, UK i Rosję. USA i UK nigdy nie naruszyły granic Ukrainy, to Rosjanie złamali nienaruszalność.
@worldmaster: Chory pomysł. Polska nie powinna się na to zgodzić. Niech całe NATO będzie gwarantem. Wysoce prawdopodobne jest, że za X lat Ruscy znowu coś wykombinują na Ukrainie i co wtedy? Polska poza NATO wjedzie na Ukrainę i jak będziemy walczyć z Rosja to NATO powie, że przecież to wy się włączyliście w konflikt więc artykuł 5 nie działa. Co na tym Polska zyskuje? Jak dla mnie zostanie takim gwarantem to