Wpis z mikrobloga

wrzesień 2021 - goła* #dacia sandero 40 900 zł.
marzec 2022 - ta sama goła #dacia sandero 48 500zł

w pół roku +20% xD

* - goła tzn. kolor biały mat, niemalowane czarne zderzaki z przodu i z tyłu, benzynowy silnik 65 KM, brak koła zapasowego, brak elektrycznej regulacji lusterek, brak klimatyzacji, brak radia, brak wysokościowej regulacji fotela kierowcy, brak regulacji kierownicy w dwóch płaszczyznach, o innych luksusach takich jak czujniki parkowania czy kamera cofania nawet nie wspomnę

#motoryzacja #samochody #inflacja
Pobierz Antidotum119 - wrzesień 2021 - goła* #dacia sandero 40 900 zł.
marzec 2022 - ta sama...
źródło: comment_1648533112U5nNoftUar33KSta36CHpG.jpg
  • 146
@Koronanona

kto ci powiedzial ze musisz cokolwiek wsadac, szukasz auta do ktorego nie trzeba dokladac.


Za bardzo cenię sobie swój czas, żeby przez miesiąc codziennie jeździć oglądać jakieś gruzy. Do tego pewnie musiałbym kogoś zatrudnić, kto wie gdzie spojrzeć i co sprawdzić żeby się na minę nie #!$%@?ć - rynek używanych aut w Polsce to jest #!$%@? dramat. Jak handlarz wyczuje że się chociaż trochę na czymś nie znasz to wyrucha Cię
@Antidotum119: zamówiłem volvo xc60 na poczatku marca. W grudniu byly podwyzki. Moja konfiguracja wyniosla brutto 251k, dwa dni pozniej nowy cennik, ta sama konfiguracja 289 k i to bez okna dachowego bo te jest teraz zarezerwowane tylko dla pelnej opcji xD podejrzewam ze w grudniu byloby z 210 - 220k
@Antidotum119: Bo ja wiem. Może i wygląda mniej nowocześnie, ale nadal ta sama bida. Mój brat zamówił na początku 2021 sandero stepway w najwyższej edycji 1.0 z LPG za 70 albo 72, a teraz od 65k startuje, a jego wyposażenie 80k stoi