Wpis z mikrobloga

Dzisiaj upper body :) W przeciwieństwie do lower body, do treningu upper podchodzę o wiele spokojniej. Ciągle jeszcze przyzwyczajam się do szerokiego chwytu, i nigdzie mi się z tym nie spieszy.
Nie potrzebuje się nakręcać, skupiam się na gładkim robieniu 1RM i powolnym dodawaniu, do tego cisnę asysty.

Są treningi lepsze i gorsze, ten był po prostu solidny i tyle :)

Trening

Bench vs red band 215x1 (175kg bar + 40kg bands)
CG rack lockout 210x3 250x3 270x3
Tate press strict 3x8 40kg
ez bar curls 4x6 65kg
DB curls 2x15 12,5kg

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme
IntruderXXL - Dzisiaj upper body :) W przeciwieństwie do lower body, do treningu uppe...
  • 8
  • Odpowiedz
duże korzyści daje ci używanie pasa przy BP? U elity część używa, część nie, a sam nie zauważyłem żadnej różnicy u siebie


@Pstrong: Mała różnica :) Pas po prostu ułatwia mi trochę trzymanie napięcia podczas wyciskania.

No i oczywiście, jak napisał @Filip69: "Trzyma jego brzuch w ryzach, dzięki czemu wygląda bardziej estetycznie na video" A jak wiemy to ile dźwigasz jest nie ważne, ważne jest to jak wyglądasz gdy dźwigasz,
  • Odpowiedz
ta guma ma siłe naciągu 40 kg w którym punkcie? Bo w sumie to jest tak, że im wyżej tym ona daje większy opór


@In_thrust_we_trust: Przyjęło się że podaje się naciąg gum/wagę łańcuchów, w punkcie boju w którym ważą najwięcej. Czyli w wyciskaniu przy samym lockoucie te gumy dają ~40kg, gdy sztanga jest na klacie ~20kg.
  • Odpowiedz