Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zastanawiam się jak wyglądają relacje damsko-męskie w innych krajach niż Polska? Jako singiel często rozważam #emigracja albo najpierw #podrozowanie żeby pomieszkać sobie w kilku krajach przez jakiś czas bo nic mnie tu nie trzyma i jestem otwarty na nowe możliwości. Gdybym miał opisać relacje z kobietami w Polsce to trochę jak rozmowa negocjatora z terrorystą a trochę obrona częstochowy - z perspektywy osoby normalnej, przeciętnej bo wiadomo, że brzydki będzie miał pod górkę wszędzie a przystojny analogicznie łatwiej. Zresztą nawet jak ktoś jest przystojny to mam wrażenie, że kobieta musi odbębnić swoje i pokazać, że trzeba ją zdobywać i takie tam. Często też słyszałem, że bycie miłym w publicznych sytuacjach (w PL) odbierane jest jako podryw i kobiecie z automatu włącza się tryb "niedostępna". No i całe te "nie piszę pierwsza", "to mężczyzna powinien.." itd. Czy w innych krajach jest podobnie a może gorzej? Na pewno wielu z was jest na emigracji i być może ma żonę, dziewczynę albo byliście na wakacjach i macie jakieś spostrzeżenia. Bardziej chodzi mi o wchodzenie w związek, randki, poznawanie przypadkiem w pracy, na mieście czy przez znajomych niż jakieś szczególne wyrywanie czy kluby.

#randki #podrywajzwykopem #zwiazki #relacje #tinder #badoo #singiel #single #przegryw #tfwnogf #blackpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6241b0229df1c3699452546f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Zastanawiam się jak wyglądają relac...

źródło: comment_1648472175YKu4mWgjkq8l4bnUKA3Agg.jpg

Pobierz
  • 5
PomarańczowyDelfin: Mogę stwierdzić na swoim przykładzie, że Hiszpanki i Włoszki są zdecydowanie mniej księżniczkowate, chętniej wychodzą z inicjatywą i ogólnie są bardziej bezpośrednie w kontaktach damsko-męskich aniżeli nasze rodaczki.

To, co opisujesz, jest typowe właśnie dla wschodnich kultur matriarchatu i kultu kobiety - Polska, Ukraina, Białoruś, Rosja itd.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: Zależy od kraju. Powiem z doświadczenia:

USA: Znajdziesz dziewczynę dość szybko ale przede wszystkim na ONS (uwaga, będzie zaskoczona tym, że masz napleta XD). Nawet jak wejdzie z tobą w relacje to i tak nie usunie Tindera nigdy. Aczkolwiek jak chcesz tylko seksu to spoko.

Zachodnia Europa: W #!$%@? imigrantek gotowych uczynić z ciebie betabankomat. Jeżeli będziesz typowym imigrantem zarobkowym w fabryce smrodu to nie licz na coś innego. Jeżeli