Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@serek_heterogenizowany: e tam. Nie jest zle. Nie ma sie co dolowac. Ludzie z perfekcyjnymi proporcjami nie istnieja. A co do ubioru - na gore jasne, na dole czarne spodnie. Marynarki itp. ladnie Ci poszerza gore wizualnie, oczywiscie nie przesadzaj w druga strone. Nie powinny byc zbyt duze.
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany: Miałem podobna sylwetkę do ciebie, 100% ektomorfik i luźno można z takiej się wyrobić. Ja #!$%@? jak najwiecej, starałem się jak najbardziej białkowo, kupiłem se drazek, karimatę xd, gryf łamany, hantelka, 3-4 razy dziennie trening z 1,5h fbw z ćwiczeniami które sam wymyslilem XD (niejedna kontuzja mi z tego wyszła, np wypadło mi raz biodro XDDD) ale tera mam już trochę inna sylwetkę (pic rel) Wiem ze guwno w porównaniu
Daqnny - @serek_heterogenizowany: Miałem podobna sylwetkę do ciebie, 100% ektomorfik ...

źródło: comment_16484862051f8eBAem7tBjltYCbWqaIV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@serek_heterogenizowany: fbw sakera i dużo żreć, w międzyczasie się edukuj w temacie i tyle. Nie musisz mieć na początek nie wiadomo jakich treningów, wystarczy powyższy plan i tyle. Możesz ćwiczyć w domu, ale wbrew pozorom ciężko jest o dobre efekty. Siłownia jest łatwiejsza, masz sprzęt do czego chcesz, możesz trenować silowke, albo kalistenike. A jak nie masz gdzie, to masz wała elo mordini
  • Odpowiedz