Wpis z mikrobloga

Ja na szczęście tak nie mam i poranny prysznic + antyperspiranty starczają na cały dzień,


@tellet: No jasne, po co się myć kilka razy dziennie. W ogóle pewnie oszczędzasz i co drugi dzień możesz się myć, bo przecież nie pracujesz w kopalni. Przed pracą szybki psik Brutalem za przystankiem i jazda?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Hatespinner: Kilka czyli ile? Ty bierzesz prysznic co 3 godziny? Mi starcza rano i wieczorem ale rozumiem, że jak robisz przy gnoju czy na budowie i śmierdzisz polakiem to możesz się myć częściej, a jednak ludzie generalnie o ile nie wykonują jakiejś dodatkowej aktywności fizycznej (typu właśnie jazda na rowerku do roboty xD), to też nie biorą 3, 4 czy 5 pryszniców w ciągu dnia xD
a jednak ludzie generalnie o ile nie wykonują jakiejś dodatkowej aktywności fizycznej (typu właśnie jazda na rowerku do roboty xD), to też nie biorą 3, 4 czy 5 pryszniców w ciągu dnia xD


@tellet: Dlatego tak walicie Polacy. Testo się co do was nie mylił. xD
Ja pracuję cały dzień przy kompie, komfortowo w domu, ale jak wychodzę po południu do miasta, restauracji, pubu, to biorę szybki prysznic, bo mogę psiknac
@PozorVlak: owszem, masz rację, ale w Niderlandach nie ma gór, jest płasko jak na korcie, łatwiej było im się przyzwyczaić do pedalowaania, choć oczywiście wymagalo to z ich strony jakiegoś wysiłku. W naszej rodzimej kulturze i świadomości brakuje wielu czynników, które wplynelyby na chęć jazdy rowerem do pracy:
Infrastruktura
Mmniejsze wygodnictwo spoleczenstwa
Wykreowanie w prasie, muzyce, telewizji, internecie mody na rower
Prysznice w pracy/szkole
Nawet mając to wszystko- proces zmiany mentalności
@DeNuevo: @Zulf:
Bardzo duża ilość ludzi mieszka znacznie bliżej niż 2h a nawet mniej niż godzine od miejsca pracy a.mimo to dojeżdza autami. Oczywiście nie chodzi o to żeby rowerem jeździćwszędziee tylko o to by zdjać taboo z typowo Polskiego "na rowerze czy w autobusie to biedak". Żyjąc przez rok w Holandii naprawde docenia sie to jak imponująco praktyczny jest to środek transportu szczególnie w mieście i przy dobrym zapleczu