Wpis z mikrobloga

Jak słuchałem Napierały wypowiadającego się o Bartosiaku to miałem nieodparte wrażenie, że już gdzieś to słyszałem. Słyszałem to u Tomasza Grygucia (Pan Nikt). Jakie to są argumenty:
- Bartosiak gada głupoty
- Bartosiak gada banały
- Bartosiak nie jest wystarczająco stanowczy w swoich tezach i mógłby poprowadzić Polaków, ale tego nie robi.
To są typowe szurskie komentarze w stylu: "wiem, ale nie powiem". Szuria charakteryzuje się zawsze podobnym wzorcem. Zawsze próbuje sprzedać jakąś magiczną pigułkę, która wyjaśni jak wszystko działa. Sęk w tym, że ta magiczna pigułka nigdy nie jest podana bo by mogła być zweryfikowana, są podane tylko jakieś ataki personalne i niedomówienia.

Pan Nikt na swojej karcie Społeczność już się nie kryje ze swoimi sympatiami i wprost wstawia flagę Rosji z napisem "I stand with Russia". https://www.youtube.com/c/PanNiktTomaszGryguc/community W załączonym filmie są komentarze Napierały, które nie wiadomo co mają znaczyć, ale wiadomo jedno. Są typowymi komentarzami w stylu "I oppose the current thing".

Tym sposobem do sojuszu Wolski-Napierała-Wojczal dołącza kolejny szur, Pan Nikt. Dodając do tego idoli Wojczala, czyli Jerzego Ziębę, Wojciecha Sumlińskiego, Patryka Vegę niedługo dobijemy do całej talii.
#bartosiak #pannikt #wolski #wojczal #wojna #ukraina
DonMisiek1906 - Jak słuchałem Napierały wypowiadającego się o Bartosiaku to miałem ni...
  • 9
  • Odpowiedz
@DonMisiek1906: Czy naprawdę według Ciebie Bartosiak to guru? Wolski Top. Bartosiak to mitomat potrafiący pięknie mówić, ale generalnie to bełkot. Spójrz na Najmana, Marcin ma czarny pas z marketingu a nie potrafi nic to samo jest z Bartosiakiem.
  • Odpowiedz
@gulczyk: Bartosiak to żaden guru. Nie rozumiesz w ogóle pojęcia think tanka. Bartosiak to jest gość, który zbiera ludzi, którzy mają coś do powiedzenia.

Tym się różni od ludzi pokroju Napierała, Gryguć, Wojczal bo oni nie mają nic do powiedzenia. Sprzedają tylko te swoje opioły jak Jerzy Zięba, obrażają i mówią, że są w opozycji. W opozycji do czego? Tego nie chcą niestety powiedzieć.
  • Odpowiedz