Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam tutaj @Saber9321
Postanowiłem, że jako wszystko mi jedno to wezmę się za siebie przełamię lęki, pokonam ograniczenia i stoczę poważną walkę z depresją... Walkę o lepsze życie, walkę o szczęście i walkę o bycie zadowolonym z życia i prowadzenie satysfakcjonującego życia tak by niczego nie żałować w chwili konania. Życie ma się jedno chociaż w reinkarnację i jednego boga wierzę, a dokładnie boga, który stworzył wszechświat, planety itd. Wierzę, że jest we mnie jakaś "iskierka życia" od boga i mimo to jaki się urodziłem: słaby, brzydki, upośledzony, z masą zaburzeń i kompleksów, choroby, defekty, schorzenia, wady genetyczne. Warto się #!$%@? samego zaakceptować i mieć #!$%@? w to co myślą kobiety i ludzie. Masz małego penisa? wystarczy by zadowolić siebie uprawiając seks i wystarczy by się odlać. Masz brzydki ryj, ale podobasz się sam sobie nie będąc narcyzem? to świetnie tak trzymaj rób wszystko by poprawić ten wygląd i nie zaniedbuj się, nie zapuszczaj się. Kobiety traktują Cię jak gówno, bo nie miałeś farta na loterii genetycznej? nie nie nienawidź ich tylko bądź jak ja między redpillem, a blackpillem to jest najlepsze bycie świadomym samcem i życie z świadomością, że żadna kobieta Cię nie wyrucha, bo znasz zasady gry, nie gloryfikuj ich, nie simp, jak jakaś się w Tobie jakimś cudem zakocha i będzie chciała dla Ciebie jak najlepiej i zaakceptuje nawet Twoje małe przyrodzenie pokochaj ją, dbaj o nią, dobrze wyruchaj, a jak odwala #!$%@?. Nie traktuj życia zbyt poważnie, bo i tak umrzesz. Staraj się poznawać ludzi, stać się jak najlepszą wersją samego siebie, pokochaj siebie, ale nie bądź zadufany w sobie tylko pokochaj się TY JESTEŚ W TWOIM ŻYCIU NAJWAŻNIEJSZY zapamiętaj to jeszcze raz to powtórzę TO TY JESTEŚ NAJWAŻNIEJSZY W SWOIM ŻYCIU. Mam zespół aspergera, 165 cm wzrostu, penis ok 10 cm, ważę na ten moment 110 kg, nie jestem idealny, ale zaryzykuję i nie powtórzę ponownie błędu przez który prawie straciłem życie, a skończyło się na tym, że straciłem tylko zdrowie i mam padaczkę fotogenną. NIE ZABIJAJ SIĘ #!$%@? NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ ALE TO NIGDY póki nie spróbujesz nie przekonasz się czy drzemie w Tobie potencjał. NIE WIELKI #!$%@? ANI NIE WYGLĄD SAMCA ALFA DECYDUJĄ O TWOJEJ WARTOŚCI A TO CO ROBISZ I JAKI JESTEŚ. Zanim całkowicie przełkniesz blackpill i będziesz chciał z sobą skończyć przeczytaj dwa razy to co napisałem (wiem #!$%@? piszę ale się starałem) i weź najpierw przełknij redpill oraz zrób coś dla siebie. Tyle peace.
#depresja #asperger #wychodzimyzprzegrywu #takaprawda #blackpill #redpill #p0lka #incel #motywacja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #623f20569df1c36994522fe4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 2