Wpis z mikrobloga

zauważyłem że najwięcej prują się do pomocy uchodźcom z Ukrainy ludzie którzy sami są pasożytami w naszym kraju czyli madki i Patola 500+ żyjące z socjalu


@Ceglak4: A ja zauważyłem, że PiS wprowadził taki dobrobyt, że mimo wysokiej inflacji, 500 zł dalej wystarczy, by utrzymać miesięcznie więcej, niż jedną osobę
@Ceglak4 jak coś to wyżej pisałem brednie, bo źle zrozumiałem post xD człowiek przed kawką to nie powinien w internety wchodzić, jak ktoś to widział to przepraszam, nie byłem trzeźwy. Zgadzam się z autorem wpisu
@Ceglak4: bingo XD
typowe stare baby i p0lki, którym się nudzi, przez cały dzień siedzą na grupkach i pisza pod każdym postem odnośnie oferowania pomocy, że pewnie podstep i czy ktoś weryfikował "tego pana" xD
@Ceglak4: Ja nie biorę socjalu bo nie mam na co, zarabiam dużo pieniędzy jak na polskie warunki a jednak wolałbym żeby nie rozdawano pieniędzy na prawo i lewo bo i tak mamy #!$%@? warunki w tym kraju, lepiej by tym ludziom pomoc znaleść prace i nie #!$%@? bardziej Polaków, ba socjal zabrałbym i Polakom. Dawać wędkę a nie rybę No ale cóż pewnie jestem ruska onuca xD
@Ceglak4: ja zarabiam mocno powyżej średniej ale obawiam się, że zbytnia pomoc dla Ukraińców może spowodować konflikty między nimi a nami. Dodatkowo ruskich już pewnie swędzi, żeby te przywileje dla uchodźców wykorzystać do antagonizacji naszego społeczeństwa