Wpis z mikrobloga

@Jegwan zapaliła tylko to jest inna sytuacja bo u siebie mają obecnie wojna inaczej brzmiała by moja narracja jakby po prostu przyjeżdżali i nich by się nic nie działo i dostawali by to wszystko, i mam nadzieję że to chwilowa taka pomoc do póki nie pójdą do pracy itp
komentarze pod postami


@Ceglak4: to jest zmanipulowane, raz że Facebook celowo ci podrzuca treści żeby cię podjudzić a dwa to jak z recenzjami odkurzaczy, jak działa to nie idziesz na stronę producenta spamować a jak coś się zepsuje i obsługa będzie słaba to już tak i obraz jest bardzo wypaczony.
tak samo z hejterami w necie, im się chce to są widoczni ale to jest garstka w społeczeństwie. reszta po prostu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ceglak4: w pracy mam gościa 8k brutto zarabia. Jest ich 5 w domu i tylko on pracuje. Jaki miał ból dupska jak się na pomoc z mopsu nie załapał ( ͡ ͜ʖ ͡) a Tusk to najgorszy z najgorszych. Nie pogadasz
@Ceglak4: Dokładnie - mam to samo spostrzeżenie z życia. Jak do tej pory gadałem już z paroma osobami, które narzekały i psioczyły na Ukrainców i na to, że im się pomaga, w tym samym czasie NIC nie dały od siebie i nic nie zrobiły, żeby im pomóc.

Do wszystkich, którzy to czytają i tak się zachowują: jesteście żałośni :D