Wpis z mikrobloga

nadal nie rozumiem, czemu rito nie wprowadziło trybu 1vs1 mocno połączonego z soloq (np ranga się resetuje co tydzień do rangi z soloq). Do tego blokady na czempiony aby nie było, że ciągle ta sama meta, najlepiej losowe bany lub losowy champion pool (według ról, w sumie to tylko na mid i top przydatne).

W kazdym razie widze same plusy:
1) nooby co rq po 1 dedzie nie graja soloq
2) nooby co nie rozumieja ze soloq to 5vs5 #!$%@? na ten solo mode
3) jak ktos chce skillowo pocwiczyc matchupy to leci na ten game mode

Ja bym wreszcie mógł przestac trollowac bo bym miał ochote na nauke matchupów na topa xD

#leagueoflegends
  • 20
@Ghostur: jak dawno? XD ja tego nawet nie kojarze tylko 2vs2 bardziej skillowy (chyba ze beda tez pemade to juz nie) i wiecej dynamicznych elementów, bo wiadomo 1vs1 to jak partyjka szachów, musisz wiedziec kto wygrywa i nie byc w totalnej dupie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lizakoo: a ktos tak pisze? XD

Bo oki co jakis sfrustrowany noob lizaku sie tutaj zesral.

Dla mnie soloq to 5vs5, wiec nie widze sensu na zapraszanie 1vs1. Ale jakis pet na wykopie wie wiecej. Za to widze sens w 5-10 minutowych girrakch, ktore by daly covera laning phase z możliwością grabia pod limity, probowanie nowych rzeczy bez rozgrywania 20-30 min gry po zakoczeniu laning phase.
@NewBlueSky sporo osób wyzywa mnie na 1v1 na draftach jak zobaczą moją rangę. A co do trybu to jak dla mnie co najwyżej rotacyjny, bo skończyłoby się raczej jak dominion albo 3v3
@Agilled: imo bezsens z wyzywaniem 1vs1, bo nie ma tam zasad, które sprawiaja ze gra jest skillowa. Z reguly trzeba sie umawiac na itemki, runy i te same czempy, do tego blindpick z dupy. 3vs3 był ostatnio zdominowany przez gówno mete bo zeby grupowy team miał sens, to by musial miec calkowicie inny balans, jesli zmiany sa robione pod SR. Jesli by uznac ze 1vs1 gamemode to glownie narzedzie do cwiczenia
@NewBlueSky ogladalbys 3 champy na krzyż i rito byłoby zmuszone do prowadzenia dwóch teamów do balansowania gdzie byłyby całkiem inne patche praktycznie. Z tego samego powodu w zasadzie usunęli trójki.
Jako tryb gry testowy do normali/customów to spoko, ale rankedy nie wchodzą w grę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@portas91: alr napisalem ze jestem tego swiadomym dlatego uwazam, ze championpool (np 10 czempow takich samych dla obu graczy) powinno byc losowane co rozgrywkę.

Tryb ten polegalby na ogolnym pokazaniu ze umiesz dobrac czempa, czempow poeinno byc tyle ze ciesko bedzie noobowi ustalić co najlepsze. Ale na tyle malo aby byc zmuszonym do grania czyms nowym.

Dodatkowo to nie maja byc pelnoprawne rankedy (w mojej wizji). Ranga ma byc resetowana co