Wpis z mikrobloga

Mirki pomozcie, poszukuje auto:
-jazda do 100km na dzien(4 razy do roku moze trasa 600km)
-BEDZIE #rozowypasek JEZDZIC(moze byc oble w ksztalcie)
-ze 100 kunia badz dobrze sie zbiera
-rocznik 2008+
-WYGODNE DLA #koty
-BENZYNA
-widelki 10-18k pln
-5 drzwiowe
-zebym nie ocieral glowa o podsufitke
-dostepnosc czesci i zamiennikow
-awaryjnosc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ps. jak wybiore cos z tematu, dla pomyslodawcy #rozdajo dobra flacha wybranego trunku :)

podrzuccie jakies propozycje, wszelkie adnotacje za i przeciw mile widziane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kupautozmikro #motoryzacja #samochody #kiciochpyta #pomocy
źródło: comment_1648154195JA8d7kJ0mnkEqJOySUXXLC.jpg
  • 40
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Odczuwam_Dysonans: za to że jest duży wybór, silniki jedne z lepszych i przyzwoity, przestronny, współczesny środek. Przeciw no to cienka Fiatowska warstwa lakiernicza, przy czym zabezpieczenie antykorozyjne wydaje się spoko, skrzynie M32 w benzynach (ale nie zawsze, trzeba weryfikować) w których lubią paść łożyska ale też nie ma co panikować, jak nie huczy na najwyższych biegach to jest OK. Siostra ma 1.9JTD po programie i jest całkiem fajne. No tylko trzeba
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krafti: rozejrzyj się za Seatem Ibiza IV (bądź III jeśli nie będzie w budżecie) z silnikiem 1.6 MPI - bezawaryjny, w razie czegoś pasują części z wszystkiego z grupy VW (czyli są taniutkie), przy tym silnik ten lubi się z LPG. 105KM i nieźle się zbiera, wizualnie też jest nadal całkiem przyjemny dla oka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krafti: jak znajdziesz dobry egzemplarz takiego Seata to masz święty spokój - mówię z doświadczenia, przez 3 lata wymieniałem tylko olej co rok :) Nie wiem tylko jak teraz z dostępnością - ludzie niechętnie pozbywają się teraz bezawaryjnych aut
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krafti: VAGi też ok, ale jak ma być bezawaryjne to w tych rocznikach pozostaje jedynie ten 1.6 MPI, no chyba że np Skody ze starszą generacją silników (bo Skoda zawsze była generację do tyłu, co było o tyle dobre że technologia była dopracowana), VW i Audi wprowadzały FSI/TFSI które na początku były dramatyczne. Seaty nawet nie wiem, chyba też. Ibiza 4 jest akurat... Specyficznej urody, ale co kto lubi ( ͡
@ZlyPanRoman znalazłem w pracy gościa, który ma 5 ibiz do wyboru :p ściągane lekko bite, 8 ma w kawałkach na części nawet się nie bawi w sztukowanie tylko elementy dorzuca przy zakupie :p muszę podjechać jutro.
@Krafti:
I tak będą tacy co zamiast VIN wrzuca same iksy albo jak taki typek jeden co wrzucałem tutaj też na Mirko, pisał w ogłoszeniu że bezwypadkowy i pierwszy właściciel a w cepiku właściciel trzeci a auto po szkodzie całkowitej
@bidzej
@Michazzz
@LuCzadoreQ
@Odczuwam_Dysonans
@Drased

Zderzak placeholder
@Kotouak
@Asgareth
@kolotego

Jadę jutro tego gniotka oglądać :) w 1.2 tsi 2013 bez klimy. Widziałem zdjęcia z lawety przyjechał bez lamp zderzaka, chlodnicy, lekko stuknięta belka zderzaka przedniego. podłużnice w porządku, geometria w porządku. W stan techniczny w porządku. Jutro wjeżdża inny zderzak od lakiernika. Minus to brak klimy, ale model jest przygotowany na montaż fabrycznej klimy. ()
źródło: comment_1648229620rRrS8RTzpGg0JGCy8zebLs.jpg
@bidzej: tylko cene bede mial ponizej klepakow otomoto z cala dokumentacja co bylo robione, to wyjdzie na zero albo +1k do tej klimy. on jezdzi tymi samochodami do pracy po s5 i testuje na biezaco ;p +znizka dla swoich

a broda sie przyda, poki co wasy choduje :D
0-50 3,5s 0-100 11 a bdzie jezdzone w wariancie nr 1
@Krafti: twój cyrk i twoje małpy, ale ten samochód nie spełnia większości kryteriów, które sam przedstawiłeś na początku ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Honda Jazz 2 polift mam taką jedną w automacie z przebiegiem 70tys tylko nie wiem czy chcę sprzedać. Młody tym pomyka nic się nie dzieje. Super wynalazek ze składaniem tylnich siedzeń .