Wpis z mikrobloga

@JanDzbanPL: te sprawy nie sa ze zoba zwiazane. Wersow dostało sie za akcje po kradziezy loga. Sama informacja ze nitro ukradł kod metina i ma nielegalne programy podobnie jak dokumentacja kradziezy pojawily sie w podobny sposób. Ale Wersow przegrała z uwagi na kłamstwa (nagrywanie filmu po czasie aby uzasadnić kradniecie zdjec pod filmik xD, ukrywanie sie za niewiedza o prawie, kiedy studiowala prawo, do tego stopnia ze losowo podala ten temat
@malinq: czy ty skończyłeś podstawówkę? bo szczerze w to wątpię. musiałeś mieć 300k, żeby po kradzieży 100k nadal mieć 200k. z tego co pamiętam to podstawy logiki tłumaczy się w 5-6 klasie podstawówki.
ofiara piractwa traci hajs, który zarobiłaby gdybyś zapłacił za produkt a nie go ukradł.
czy ty skończyłeś podstawówkę? bo szczerze w to wątpię. musiałeś mieć 300k, żeby po kradzieży 100k nadal mieć 200k.

ofiara piractwa traci hajs, który zarobiłaby gdybyś zapłacił za produkt a nie go ukradł.


@WhiskeyIHaze: jeśli nie widzisz różnicy między stratą warunkową, a bezwarunkową to nie wiem kto powinien wrócić do szkoły. Ale nie odpisuj już więcej, nie jesteś partnerem do dyskusji
@malinq: xd chłopie ty piszesz, że ktoś ci ukradł samochód a potem się pytasz czy go ukradł. głowa normalnie pracuje?
ale jak miałem 15 lat to też uważałem, że piractwo to nic złego, kiedyś dorośniesz i ogarniesz co i jak.
aaa i co to za terminy straty warunkowej i bezwarunkowej?
@WhiskeyIHaze: tak. Bo w przypadku piractwa okradziony nie traci swojej własności - o to chodziło w tym porównaniu, ale widać jesteś na to za tępy i jeszcze innym sugerujesz młody wiek. Powiedziałem - nie jesteś partnerem do dyskusji elo