Wpis z mikrobloga

  • 112
Zaczyna się przechodzenie na retorykę, którą rozumieją onuce. Jak w filmie Braveheart przed bitwą, krecenie śmigła knagą.
  • Odpowiedz
@rvva1: o nie, ale się boje panie putin proszę nie zrzucaj mi na głowe bomby atomowej cały się trzęsę i nie wychodzę z piwnicy
  • Odpowiedz
@rvva1: lepiej niż siedzieć jak #!$%@? i bać się wszystkiego i wszystkich dookoła. To jak w podstawówce jak się nie postawisz osiłkowi to Ci będzie kradł kanapki i poniżał Cię przy klasie, a pewnego dnia może okazać się że tylko strasznie wyglądał i miał wielkie zęby, które raz dwa można powybijać
  • Odpowiedz
@koloras90: Tylko w podstawowce jak bys przegral z osilkiem to bys mial tylko obita morde. W przypadku wojny upada cale panstwo. Takie teksciki dudy sa mam nadzieje tylko pod publike.
  • Odpowiedz
Tylko w podstawowce jak bys przegral z osilkiem to bys mial tylko obita morde. W przypadku wojny upada cale panstwo. Takie teksciki dudy sa mam nadzieje tylko pod publike.


@silacz: obitą mordę i gnębienie dalej za czym idzie rozwalona psychika ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak samo jest jak państwo przegrywa wojnę.
Kacapom trzeba się przeciwstawić.
  • Odpowiedz
Tylko w podstawowce jak bys przegral z osilkiem to bys mial tylko obita morde. W przypadku wojny upada cale panstwo. Takie teksciki dudy sa mam nadzieje tylko pod publike.


@silacz: Oczywiscie, że pod publikę tak samo jak pod publike są deklarację ruskich o ataku na Polske. Typowa gra pozorow mająca pokazac tempemu kacapskiemu elektoratowi ze wielka rosyja trzęsie całym światem. W rzeczywistosci jednak jesli patrzyć na to jak na szkolne podwórko
  • Odpowiedz
  • 1
To jak w podstawówce jak się nie postawisz osiłkowi


@koloras90 Porównania do podstawówki idealnie pokazują jakiemu elektoratowi podoba się szkolniacka pyskówka
  • Odpowiedz