Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@skitarii: Straszenie szczepionkami to jedno

Ale, czy te szczepionki na prawdę uważacie za niezbędne do życia? Jeśli mój organizm jest młody i korone przechodzi jak zwykłe przeziębienie, to po co się szczepić? Na przeziębienie też się byście szczepili?


@Freeyour: Tak, na grypę się wiele razy szczepiłem, żeby łagodniej przechodzić. Zresztą na Covid podobnie i działało.
  • Odpowiedz
  • 2
@Freeyour wydaje się mi się, że jak jesteś zdrowy to też szczepionka nic ci nie zrobi. Ja jeszcze korony nie złapałam i jakoś moja najbliższa rodzina też nie, na szczęście. Nawet po kontakcie z kimś chorym.
  • Odpowiedz
  • 0
@Freeyour możliwe, że bezobjawowo, ale tego nie da się udowodnić. Jednak testy nic nie wykazywały nigdy, jak trzeba było zrobić z jakiejś przyczyny. Totalnie więc bezobjawowo musiałoby być.
  • Odpowiedz
@NitrousOxide:
podsumujmy:
1. to był słaby wirusik grypy, ale szczepionki nie dawały rady uchronić niektórych ludzi przed śmiercią na Covid.
2. 454 ciężkie NOPy na 53 mln podanych dawek to dużo. Kilkaset tysięcy ludzi w szpitalach i ponad 100 tys. zgonów na 6 mln zarażonych Covid to mało.
  • Odpowiedz
nie ma co straszyć ukraincami, przeciez to naród z długa historią i pokojowy jak żaden inny nic złego z ich rąk nas nigdy nie spotkało!


@Gnxx: stało się wiele złego. I to z powodu takich jak ty, którzy 100 lat temu tak samo straszyli Ukraińców Polakami.

Jesteś złem, przed którym tak chcesz straszyć.
  • Odpowiedz
@salcefrytki ułamki i procenty niech każdy sobie przeliczy sam i po prostu sam decyduje o tym, co chce robić. To wszystko. Jak widać, nie wszyscy musieli się zaszczepić, żeby przeżyć, nie było tych stadionów trupów, czy co tam Horban bajdurzyl. Wolność wyboru i przede wszystkim rzetelność przekazywanych informacji, a o to niestety ciężko w dzisiejszych czasach. Ktoś chce się szczepić, no super, popieram i zachęcam, ale niech ma pełny i rzetelny
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
myślę, że ci, którym się oberwało problemami po szczepieniu mogą mieć nieco inne zdanie.


@NitrousOxide: Myślę że ci, którzy zdychali w szpitalu w męczarniach, bo nie chcieli wziąć szczepionki, też mają inne zdanie szurze.

@Mikka: dobra gadka to straszenia ale niewiele poza tym.
1. Zdanie zaszczepionych, którzy zdychali na covid pomimo szczepienia albo od szczepienia już nieistotne?
2. Średnia wieku zmarłych na kowid w Polsce to 75 lat.
szpongiel - > myślę, że ci, którym się oberwało problemami po szczepieniu mogą mieć n...

źródło: comment_1648169939NLwyHRZgxpiDnofXRnf7iR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Mikka: A ty jesteś kompletnym debilem jeżeli myślisz że kilka wpisów Korwina lub Brauna na tłitterku o czymś świadczą
Dosłownie propaganda dla ludzi z IQ poniżej 0 ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@skitarii: jacy wy jesteście zerojedynkowi XD. Wystarczy się w jednej rzeczy nie zgadzać na wykopie i od razu jest się wrzucanym do jakiegoś wora. Poziom reddita powoli. Ha tfu. Z każdej strony jest propaganda, z każdej strony chciwi ludzie. Tylko każda strona ma swoich i najczęściej dymani jesteśmy my jako zwykli ludzie. Jeśli tego jeszcze nie zauważyliście to nawet mi was nie żal
  • Odpowiedz