Wpis z mikrobloga

@skitarii:

Naprawdę chcesz nazywać "ruskimi onucami" przywódców państw którzy spotykali się z innym przywódcą państwa?

Nie czyń fikołków. Choć po jakości twojego wpisu spodziewałem że stać cię na więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a może Jarosława Kaczyńskiego nie nazwiesz ruską onucą bo chlał wódę w Magdalence

Po prostu postawiłeś sobie za cel od początku wykreować urojonego chochoła pod nazwą "ruskie onuce" i przyporządkować to Konfie
W takim
Aik32fr45yd - @skitarii: 
 Naprawdę chcesz nazywać "ruskimi onucami" przywódców państ...

źródło: comment_1648130741Bc7DpieufhTWlggMtZMgrp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@gardzenarodowcami: A co ? Wołynia już nie wolno pamiętać ? Jest beee, zabronisz ?

Zresztą - jeżeli w twojej myśli było zagranie kartą Wołynia w dyskusji to jest to podłe wobec tych rodzin ofiar że wykorzystujesz ich cierpienie do dyskredytowania drugiej strony walki politycznej i powinieneś ich najpierw za to przeprosić ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Po prostu postawiłeś sobie za cel od początku wykreować urojonego chochoła pod nazwą "ruskie onuce" i przyporządkować to Konfie

W takim razie obaliłem twojego chochoła wykazując twoją hipokryzję i głupotę


@Aik32fr45yd: przecież to żaden chochoł.

Poza tym tak się uruchomiłeś, a ja nigdzie o Konfederacji nie pisałem we wpisie.

No ale jak to się mówi "uderz w stół a nożyce się odezwą". W tym przypadku na wyśmiewanie ruskich trolli bez kontekstu
s.....i - > Po prostu postawiłeś sobie za cel od początku wykreować urojonego chochoł...

źródło: comment_1648131135oDTaszzqZ5ETuuDnfeCw8g.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@gardzenarodowcami: wyciagnie Wołynia zawsze jest dobre, nie da sie budowac zdrowej długotrwałej relacji bez wyjaśnienia trudnej przeszłości, na wykopie sa tylko 0-1 debile bez zadnej wiedzy i argumentów, albo jestes ruską onuca albo debilem, który wierzy w kazdy nawet najbardziej załamany przekaz strony ukraińskiej
  • Odpowiedz
@skitarii:

przecież to żaden chochoł

To jest chochoł. Partia która nie miała ani jednego współpracownika z SB, UOPem, WSI, WOP, nie miała ani jednego oficjalnego członka zarejestrowanego na listach jak Macierewicza czy tego typu wyzywana jest od ruskich onuc, podczas gdy partie mające takich ludzi na tych wszystkich listach jak PIS, SLD czy PSL są jakimś cudem przemilczane

Wyciąganie nic nie znaczącego tłitta podczas gdy poważniejsi są rejestrowani jako byli współpracownicy
  • Odpowiedz
To jest chochoł. Partia która nie miała ani jednego współpracownika z SB, UOPem, WSI, WOP, nie miała ani jednego oficjalnego członka zarejestrowanego na listach jak Macierewicza czy tego typu wyzywana jest od ruskich onuc


@Aik32fr45yd: no bo latanie na okupowany Krym z przesiadką w Moskwie i chwalenie Rosji w ruskich mediach nie daje żadnych podstaw ku takim oskarżeniom, co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Konfederacja to ruskie
s.....i - > To jest chochoł. Partia która nie miała ani jednego współpracownika z SB,...

źródło: comment_1648132139vdgHJYoxjK8GnAgdHwF9qY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@skitarii:

no bo latanie na okupowany Krym z przesiadką w Moskwie i chwalenie Rosji w ruskich mediach nie daje żadnych podstaw ku takim oskarżeniom, co nie?

Uwielbiam twoje insynuacje. Brniesz w narrację zamiast próbować przyznać że cały twój wpis to zwykłe urojenia i chochoły.

Powtarzam jeszcze raz: Masz dowody na agenturalność/trollerskość/onucowość ?

Konfederacja to ruskie trolle, a nie agenci. Oni mają siać propagandę

A skąd wiesz że są zadaniowanymi trollami ?
  • Odpowiedz
Uwielbiam twoje insynuacje. Brniesz w narrację zamiast próbować przyznać że cały twój wpis to zwykłe urojenia i chochoły.

Powtarzam jeszcze raz: Masz dowody na agenturalność/trollerskość/onucowość ?


@Aik32fr45yd: jaką narrację? Przecież to fakt.

Mam dowody na to, że Korwin wspiera ruską propagandę i legitymuje władzę Rosji nad okupowanym Krymem i ci nawet je wrzuciłem. Czego więcej oczekujesz? Zdjęcia czeku od Putina? XD

A skąd wiesz że są zadaniowanymi trollami ?

masz dowody
  • Odpowiedz
@skitarii:
No to teraz przycisnę

Zdjęcia czeku od Putina? XD

Tak, takie dowody - bo to tylko to jest oficjalnym dowodem w potencjalnym postępowaniu jeżeli będziesz chciał wykazać komuś agenturalność.

To że ktoś sobie pojechał na wycieczkę gdzieś tam w ramach delegacji Parlamentu Europejskiego nie świadczy o jakiejkolwiek agenturalności

Wystarczy, że działają na rzecz ruskiej propagandy, co widać z daleka

Czyli klasycznie: urojenia i fikołki ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
Tak, takie dowody - bo to tylko to jest oficjalnym dowodem w potencjalnym postępowaniu jeżeli będziesz chciał wykazać komuś agenturalność.

To że ktoś sobie pojechał na wycieczkę gdzieś tam w ramach delegacji Parlamentu Europejskiego nie świadczy o jakiejkolwiek agenturalności


@Aik32fr45yd: a kto mówił, że ja chcę wobec Korwina oficjalne postępowanie toczyć? Ja go tylko nazywam ruskim trollem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czyli klasycznie: urojenia. Brak konkretnych dowodów
  • Odpowiedz