Wpis z mikrobloga

kto ma pragnienie to sie szczepi a nikt nie ogranicza nikogo z tego powodu


@Hur4ggan: dokładnie, z tym się zgadzam w 100% ale po #!$%@? teraz szurować i wstawiać takie memy? jeśli ktoś się zaszczepił tylko dlatego, żeby uniknąć jakichś tam obostrzeń to jest kretynem i to jego problem. Przecież każdy normalny człowiek od początku wiedział, że to nie zadziała na dłuższą metę (w sensie straszenie ludzi, że zaszczep się bo
@Hur4ggan: jeszcze dwa tygodnie temu oglądałem na Polsacie materiał alarmujący o rosnących zachorowaniach na covid. Narracja była taka, że trzeba się jak najszybciej zaszczepić 3 dawką a przede wszystkim powinna to zrobić młodzież bo oni są narażeni na Omikron a praktycznie w ogóle nie pojawiają się w punktach. Nie muszę dodawać, że były dramatyczne wstawki ze szpitala z ludźmi podłączonymi do respiratorow
@Hur4ggan: Sam choruje na ŁZS ale zaszczepiłem się tylko dlatego by móc bez problemów podróżować po Europie.
3 i kolejnych dawek nie brałem i nie zamierzam. Myślałem że rządzący w EU bo o polskich politykach dobrego zdania nigdy nei miałem będą mieć rozum. Powinno być tak szczepienia darmowe, nie obowiązkowe.
Chcesz się szczepić jak już są szczepionki zachęcamy. Nie chcesz spoko. Ale obostrzeń 0.
Szczepiania powinny być dla ludzi nie dla