Wpis z mikrobloga

Tak samo z kaskiem na rowerze - jedni jeżdzą Z inni bez jakie to ma znaczenie.


@Niebadzlosiem: Z tym kaskiem to dobra analogia. A ma to takie znaczenie, że jeśli zdarzy Ci się wypadek bez kasku, to jest szansa, że doznasz większych obrażeń, niż w sytuacji gdy miałbyś kask, a przez to narazisz służbę zdrowia na większe koszty Twojego leczenia. W przypadku szczepionek jest podobnie - tyle tylko, że poza większymi
@Fanatyk_Wedkarstwa: @mikox2k4: prawda jest taka, że zaszczepiliście się nie wiadomo po #!$%@? (nam kazali, my nie czytali pani redaktur itd) i teraz macie ból dupy, bo inni się nie zaszczepili i nic im się nie stało xD Najlepiej nazwać połowę społeczeństwa szurami, bo nie zrobili tego co wy, chociaż absolutnie niczego to nie zmieniło.
@Nupharizar: co ty #!$%@?? wiem lepiej po co się zaszczepiłem i mi tu nie #!$%@?.
Zaszczepiłem się z oczywistego powodu - żeby w razie choroby przejść ją łagodnie. Nigdy nikogo nie krytykowałem i nie obrażałem z tego powodu, że nie chciał się szczepić. Nie nazywam osób niezaszczepionych szurami. Szurami nazywam #!$%@?ów, którzy #!$%@?ą o szkodliwości szczepionek czy w ogóle o szczepionkach a nie mają nic wspólnego z medycyną, szurami nazywam ludzi,
i dlatego poddali sie zabiegowi, ktory niemal gwarantuje dalej idace konsekwencje niz pseudogrypa? xD jeszcze lepsi.


@Karoleer rozumiem, ze na ten temat tez robiles badania lub widziales potwierdzone badania, statystyki w porzadnej prasie, ze szczepionka bardziej szkodzi od wirusa?

Czy jednak tak samo jak z tym, ze ogromna część osob szczepila sie tylko dla certyfikatu to jedynie Twoja szurska opinia, niepoparta niczym, oprocz skrzywionej wizji rzeczywistosci?
@Fanatyk_Wedkarstwa im sie psuje cala wizja swiata - szury myslaly, ze ogarniaja jakas tajemna wiedze na temat spiskow na tej planecie i sa w czyms lepsi/madrzejsi od reszty spoleczenstwa.
A teraz to wszystko sie wali, bo maseczki znikaja, certyfikaty wszyscy maja w dupie, obowiazkowych szczepien nie ma i nie bedzie, a jak biznesy otworzyly sie rok temu to bez przerwy gastro i inne sklepy dzialaja. Wedlug szurow miala byc likwidacja gotowki, dochod
@Hur4ggan: Ale przecież wy szury chcecie tylko mieć wybór i żyć w spokoju, to my was dręczymy ze szczepionkami, a wy się rzekomo niczym nie przejmujecie i macie gdzieś że inni się szczepią xD. No właśnie widać jak was potężnie dupa piecze że musicie sobie łechtać ego.
@stannis no przecież to wszystko sprawka Billa Gatesa, on rządzi całym światem, wszczepił nam mikroczipy i przekupił dosłownie wszystkich lekarzy, żeby nikt tego nie wygadał.

Moim ulubionym newsem na wykopie było, że we Włoszech są masowe protesty przeciwko obostrzeniom i cały kraj stoi. A akurat wtedy byłem we Włoszech na urlopie i dosłownie wszędzie chcieli ode mnie paszport covidowy i po protestach nie było ani śladu xD, restauracje i muzea pełne a