Wpis z mikrobloga

@Dawkins_Wszechwiedzacy: Nie spotkałem się z tym. Sam obrażałem szurów i ogólnie są dla mnie na tym samym poziomie co płaskoziemcy. Z tym, że niezaszczepiona osoba to nie zawsze szur. Śmierci akurat chyba nikomu nie życzyłem... Za to od samego początku widziałem jak szury obrażają zwykłych ludzi tylko dlatego, że ktoś się zaszczepił. Nawet tak głupia rzecz jak memy - co chwila widziałem tu, na wykopie jakieś obrazki wyśmiewające ludzi, którzy się
@Karoleer zdefiniuj "ogromna", bo jest tez grupa ludzi, ktora zaszczepila sie, bo ich nieszczepieni znajomi kiepsko to przechodzili i chcieli wyeliminować do prawie zera ryzyko powiklan.

Robiles jakies statystyki, ze wiesz, ze OGROMNA ilosc ludzi zaszczepila sie jedynie dla certyfikatu? Czy jednak to sa dane z dupy i instytutu szurow?
@stannis:

nieszczepieni znajomi kiepsko to przechodzili i chcieli wyeliminować do prawie zera ryzyko powiklan.


i dlatego poddali sie zabiegowi, ktory niemal gwarantuje dalej idace konsekwencje niz pseudogrypa? xD jeszcze lepsi.