Wpis z mikrobloga

Ale wiesz, że jest wiele sytuacji które nie są jeszcze przestępstwem a już są mega niekomfortowe dla kobiet? (Mężczyzn też, ale ich to spotyka dużo rzadziej).


@nika_blue:
A wiesz jak dużo niekomfortowych sytuacji spotyka mężczyzn ze strony mężczyzn? I co? Mężczyźni dla rozwiązania problemu też powinni być wożeni przez kobiety? Taka dyskryminacja to droga donikąd.
  • Odpowiedz
  • 9
@Flypho Te statystyki niestety są niewiarygodne. Po pierwsze kwestia zgłoszenia, a po drugie kwestia definicji. To jest tak zmienne w zależności od kraju, że wyciąganie tego pod jedna mapkę mija się z celem.
  • Odpowiedz
Te statystyki niestety są niewiarygodne. Po pierwsze kwestia zgłoszenia, a po drugie kwestia definicji. To jest tak zmienne w zależności od kraju, że wyciąganie tego pod jedna mapkę mija się z celem.


@Halbr:
Za każdym razem słyszę te argumenty i za każdym razem muszę odpowiedzieć tak samo. Możemy przypuszczać, że te liczby są zaniżone, ale musimy to przypuszczenie uzasadnić jakimś dowodem i musimy zaproponować jakąś naukową metodę szacowania liczb faktycznych. W
  • Odpowiedz
Zaczęliśmy od tezy, że gwałt w Polsce jest rzadkością


@Flypho: Właściwie to zacząłeś od tezy, że w polsce nikt nie gwałci:

Mnie #!$%@? fakt, że nawet w takim kraju jak Polska gdzie nikt nie gwałci, molestowanie to rzadkość"


Walnij się w ten pusty łeb, bo o ile można zignorować twoje ujadanie pod każdym wpisem, gdzie można pojechać kobietom, tak tutaj jesteś zwyczajnie szkodliwy twierdząc, że w polsce gwałty nie występują
  • Odpowiedz
@Silmarils:

Właściwie to zacząłeś od tezy, że w polsce nikt nie gwałci:

To była taka upraszczająca hiperbola, którą dosłownie jeden post dalej doprecyzowałem. Możesz sobie moje słowa interpretować jak chcesz, ale zgwałcenie jest jednym z najrzadszych przestępstw w Polsce czy ci się to podoba czy nie. I to nie jest moja opinia, suche liczby.

Walnij się w ten pusty łeb, bo o ile można zignorować twoje ujadanie pod każdym wpisem, gdzie
  • Odpowiedz
@Flypho: próbuję Ci powiedzieć, że sam się błaźnisz twierdząc jakoby w Polsce nie było gwałtów i molestowania. Skoro ponad 1000 zgwałceń (zgłoszonych) to jest nic, to od ilu zgwałceń rocznie można mówić, że w Polsce gwałty się zdarzają?
  • Odpowiedz
  • 0
@KatpissNeverclean
To była kpina z próby zrobienia ze statystycznego Polaka gwałciciela. I jest to próba bardzo śmieszna, mijająca się z rzeczywistością tak bardzo jak to tylko możliwe.
  • Odpowiedz