Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@Flypho: weź się człowieku zastanów czy naprawdę chcesz stawać po stronie gwałcicieli, bo negując występowanie takiego faktu właśnie to robisz. No załóżmy nawet teoretyczne dane z dupy, że była molestowana kobieta jedna na sto tysięcy (co jest oczywiście w #!$%@? zaniżona daną ale niech będzie na potrzeby dyskusji), to daje jakieś 160 kobiet rocznie z trauma do końca życia. Serio chcesz im odmówić rozwiązania które je przed tym uchroni, bo ktoś
bardzo ciekawe jest też użycie kolorów spoza legendy i sugestia, że są już dane za cały 2022, instytut danych z dupy jest pod wrażeniem Xdddddddddddddddddddddddddddddddddfddd

Aż mnie zatkało xD. Nie dość, że jesteś daltonista to nie zadałeś sobie trudu przeczytania dosłownie 3 stron A4, żeby w ogóle móc cokolwiek sensownego wnieść do dyskusji. Moje możliwości prowadzenia rozmowy z tobą zostały niestety wyczerpane.
@Felonious_Gru:

@Ld93:
Nie wiem co ty teraz #!$%@?.
@Flypho: w Australii 100% kobiet jest zgwalconych?


Ja #!$%@? xD naprawdę czasem lepiej się nie odzywać. W ogóle co, jak ty sobie wyobrażasz statystykę gwałtów przedstawioną za pomocą procentów XDD
Dałem ci bezpośredni link do źródła.


@Flypho: dopiero jak wyśmiałem twój wykres.

daltonisto

No niby mnie obrażasz, ale otworzyłem paint.net i Rosja ma kolor, którego nie ma na legendzie. Polska tak samo. Inne kraje pewnie też, ale nie chce mi się sprawdzać, bo to tylko potwierdza, że mapę przygotował instytut map z dupy.

To nie ma żadnej wartości oprócz możliwości wywołania gównoburzy - ale do tego akurat nadaje się całkiem nieźle
@Felonious_Gru: trochę mniej heheszki w kontekście ostatnich akcji z kobietami molestowanym przez kierowców np. Ubera i tego, jak owa firma tę sprawę rozwiązała.

A z drugiej strony tak, też uważam stosowanie na siłę feminatyw wszędzie za skrajny debilizm.