Wpis z mikrobloga

@Flypho: właśnie liczby potwierdzają realność zagrożenia. Do póki liczba będzie większa niż zero (a jest) to zagrożenie jest realne. Nadal nie rozumiem twoich argumentów i pretensji do kobiet. W jaki sposób jesteś tu gnębiony? Możesz to wyjaśnić?
Nikt tutaj nie wymaga od ciebie niczego. Taka opcja w aplikacji w żaden sposób cię nie dotyczy skoro nie jesteś pracownikiem tej firmy. Nikt tutaj też nikogo nie oskarża. Ja tylko opisałam przykładową sytuację,
  • Odpowiedz
Koniecznie próbujesz z siebie zrobić ofiarę


@nika_blue: Przejrzyj jego profil, jest bardzo aktywny pod wpisami, gdzie można trochę popluć na kobiety, stąd go też kojarzę, bo często jego nick mi się przewijał i przewija nadal. Ma czarno na białym, że zagrożenie jest realne, to będzie szedł w zaparte, że wcale nie i z mężczyzn robi się gwałcicieli. Lał pies to, że za zdecydowaną większość gwałtów odpowiadają mężczyźni i kobiety chcąc nie
  • Odpowiedz
@Dutch: No ok, może i faktycznie masz rację, ale to było jak byłam młodsza i nie miałam kasy na adwokata. Poza tym taksówkarz mógł powiedzieć, że zablokował drzwi ze względów bezpieczeństwa bo np. ktoś się kręcił, albo czekał na zapłatę i by było moje słowo przeciwko jego. A co do koleżanki to nie zasnęła bo jej się urwał film, tylko dzień wcześniej uczyłyśmy się do 3 w nocy na kolosa, a
  • Odpowiedz
@nika_blue:

No ok, może i faktycznie masz rację, ale to było jak byłam młodsza i nie miałam kasy na adwokata.

Możemy spróbować teraz. Przedawnienie dla tego rodzaju występku to 10 lat. Zapraszam na PW :)

Poza tym taksówkarz mógł powiedzieć, że zablokował drzwi ze względów bezpieczeństwa bo np. ktoś się kręcił, albo czekał na zapłatę i by było moje słowo przeciwko jego.

Mógł powiedzieć wszystko, ale po to jest sąd,
  • Odpowiedz
  • 1
@Silmarils Tak, tak, pluje na kobiety xD. Uwzialem się na was, biedne. Dasz radę zacytować chociaż jedną taka wypowiedź? Jak już nie ma się czego chwycić, to pora na "mizogina i incela". To takie symptomatyczne, przejdzmy przez wszystkie etapy, dawaj.
  • Odpowiedz
@Essology: Od 12 lat. Nigdy nie musiałem jej bronić przed żadnym facetem. Dopiero na wykopie dowiedziałem się w jak śmiertelnym niebezpienstwie się cały ten czas znajdowala, ciekawa sprawa.
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: nie chce śmieszkować bo temat jest poważny i różne straszne historie się słyszało więc jeśli dziewczyny mają czuć się pewniej i ma do takich sytuacji nie dochodzić to pomysł jak najbardziej na plus i nie temat do żartów. Tylko ciekawe jakie by były komentarze jakby wprowadzić opcje że tylko z chłopem ktoś chce jechać, powinni wprowadzić
  • Odpowiedz
podtrzymuję swoje slowa

Twoje prawo, co nie zmienia faktu, że żaden Anglosas nie powie "Republic of South Africa", tylko po prostu: "South Africa". I to nie jest "nazwa potoczna" - to zwyczajnie nazwa używana często-gęsto w świecie anglosaskim, również w oficjalnych dokumentach. Polakowi może się wydawać dziwacznie brzmiąca, ale tak po prostu jest. Trust me, prowadziłem przez kilka lat biuro tłumaczeń :)
Dutch - >podtrzymuję swoje slowa
Twoje prawo, co nie zmienia faktu, że żaden Anglosa...

źródło: comment_16481405358wsDeXHn3gBo09k92HaIUX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
@Flypho mi przykładowo nigdy nie #!$%@?ły sebki w ciemniej uliczce co nie znaczy,że takie rzeczy się nie zdarzają tym bardziej,że wyżej dziewczyny podają Ci przykłady co się odwala.
  • Odpowiedz
  • 0
@Essology
A ja się z Sebkami szarpałem nie raz. I co? Chcesz po kilku przykładach wyciągać wnioski na całą populację Polski czy może jednak lepiej zerknąć na jakieś dane statystyczne?
  • Odpowiedz
  • 0
@Flypho jak jest możliwość pozbycia się ryzyka (nawet jeśli to ryzyko jest niewielkie,niech Ci będzie) dla mojej żony to jestem za i tyle ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Essology:
Wiesz, kiedy ryzyko będzie najmniejsze? Kiedy twoja żona zostanie sama w domu, ty też się najlepiej z niego wyprowadź, bo jeszcze ci coś do głowy strzeli i ją np. pobijesz, w końcu jesteś mężczyzną a statystyki mówią jasno, że to mężczyźni są głównymi sprawcami przemocy domowej. Wysyłaj jej tylko pieniądze z drugiego końca Polski, załatw catering, zamknij na 4 spusty i niech siedzi bezpieczna. Bezpieczeństwo jest najważniejsze.
  • Odpowiedz