Wpis z mikrobloga

A co jeśli trafi mi się kierowczynia, a wolę jeździć z kierowcą, bo preferuje męski styl jazdy i czuje większe bezpieczeństwo z kierowcą za kółkiem? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

! "kierowczynia" XD
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: A jak ja "odczuwam większy komfort" podczas podróży z nagą murzynką, to mogę sobie o taką zabiegać w aplikacji FreeNow, czy jak zwykle tworzymy równouprawnienie dając przywileje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 68
@C8H18 Mnie #!$%@? fakt, że nawet w takim kraju jak Polska gdzie nikt nie gwałci, molestowanie to rzadkość - #!$%@?, i tak zrobią produkt sugerujący że jesteś przestępca tylko dlatego że jesteś mężczyzną xD. Te nasze witaminki są po prostu zajebiste.
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru a ja popieram takie rozwiązanie. Nie wiem jak w Trójmieście ale w Wawie na uberach/boltach i innych w godzinach nocnych jeżdżą różne zagraniczne Sebki w kapturach, którym się źle z oczu patrzy xD.
Dobra alternatywa dla kobiet, które chca mieć ten komfort i czuć się bezpiecznie podczas powrotu do domu. Nie ma w tym nic złego.
  • Odpowiedz
@Flypho: a może jednak trzeba przyjąć punkt widzenia, jaki chcą narzucić nam korporacje odnośnie kobiet i zacząć na nie właśnie patrzeć w ten sposób, chociaż dla wielu z nich byłoby to krzywdzące
  • Odpowiedz