Wpis z mikrobloga

No brawo, w końcu ktoś zauważył, że Wolski, Wojczal i reszta zrobili sobie na tłiterku pseudonaukowe, amatorskie kółko wzajemnej adoracji. Zweryfikujcie sobie kogo np. Wolski poleca jako 'ekspertów'. Zwykłych amatorów, którzy zajmują się tematyką po godzinach, bez specjalistycznego wykształcenia, doświadczenia, kontaktów, niczego w zasadzie.
  • Odpowiedz
Co ma Wojczal do Zychowicza?


@MikoBalagany: wygląda na to, że nic, nie wiem dlaczego ich pomyliłem () ale to już wiem skąd go kojarzę, to nie on jest autorem dość znanego tu tekstu z bodajże 2019 roku, że Rosja musi wywołać wojnę?
  • Odpowiedz
  • 26
Wojciech Sumliński – „Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego„

Czyli coś z naszego podwórka. Nazwiska, zdarzenia, zarzuty, miejsca. To nie beletrystyka


@GenettaGenetta To się śmiesznie zestarzało, gdy się weźmie pod uwagę, że Sumliński małpował akapity amerykańskich i skandynawskich kryminałów oraz Steinbecka xd

O Kadłubku i innych bzdurach pseudohistorycznych nawet nie wspomnę.
  • Odpowiedz
@DonMisiek1906 Bartosiak nagrywał do kursu Tradera21 jakieś odcinki. Na stronie Independent Trader więcej znajdziesz. Ostatnio też Trader21 się chwalił że coś nagrywali o Ukrainie, ale to są płatne materiały o za sporo kasy
  • Odpowiedz