Wpis z mikrobloga

@BBananowy: Żaden wyczyn już dwa razy w życiu tak chudłem, żadnej obwisłej skory ani nic, trzeba to tylko robić z dobrym jedzeniem, dobrymi ćwiczeniami i można czasem coś smarować w razie czego, ludzie za dużo myślą, a za mało robią
  • Odpowiedz
@Mamciu94: Troszeczkę zwolnij spróbuj trzymać tętno na 165 chociaż wtedy więcej spalisz, w 60% swojego tętna max sie spala a strzelam że to wlansie 165 u ciebie
  • Odpowiedz
@Lordon: zupełnie inaczej schodzi się z takiej ciężkiej nadwagi jak Twoja,a inaczej gubi się kilka zbędnych kilogramów ;) I ja trenuję siłowo, nie biegam, więc to też inaczej widać na wadze i liczby nie oddają wszystkiego, po prostu walczę o lepszą sylwetkę i zobaczymy, gdzie to doprowadzi
  • Odpowiedz
@Baczy: @Mamciu94: witam sąsiadów

@Lordon: nie wprowadzaj w błąd. Spalanie tłuszczu wyłącznie podczas cardio o konkretnym HRmax, to wierzenia z lat 2000. Jeśli woli, może grać w kosza, kręgle lub robić cokolwiek, co sprawia przyjemność, byle uzyskiwać deficyt kalorii. Może też w ogóle nie uprawiać sportu i chudnąć jedząc wystarczająco mało, ale nie polecam. Może też spalać tłuszcz podczas snu. Koniec końców i tak najważniejszy jest bilans kalorii spożytych/zużytych
  • Odpowiedz
@nynomat: Żadne wierzenia, sam tam schudłem i bardzo przyjemne to było (zeszło mi 2x 25kg z odstępem 4 lat) , jeśli chodzi o gre w kosza czy inne takie to wtedy to już podchodzi pod interwały a nie pod długie biegi ze średnim hr
  • Odpowiedz
@Lordon nie zrozumiałeś - chodzi o to, że należy uprawiać dowolną przyjemną aktywność i nie patrzeć na jakieś HR. A to że ty tak schudłeś, to żaden dowód, że to zasługa zwracania uwagi na tętno. Schudłeś bo miałeś deficyt, a czym się go wywoła to naprawdę nie ma znaczenia.
"Na mnie działa" niczego nie dowodzi :)
  • Odpowiedz
@nynomat: Biegałem rok w 2014 nie patrząc zupełnie na tętno i jedzienie schudłem może z 10-15kg
W 2017 miałem znowu ta sama wagę tez jadłem tak samo i w rok zeszło łącznie 35kg, ale patrzyłem na tętno, to ze naczytałeś się czy ktoś ci powiedział ze to widzimisię to twoja sprawa, ja moja była i dwóch moich kumpli są żywym przykładem że bieganie na tętnie działa i to bardzo dobrze
  • Odpowiedz
@Lordon
Nie dyskutuje dalej, bo masz problem z logicznym myśleniem i wyciąganiem wniosków.
Też by ci się przydało poczytać o takim zagadnieniu: korelacja to nie przyczynowość. Ja schudłem grając w szachy i mogę powiedzieć że szachy odchudzają. Bo mój kolega i mój kot też.
  • Odpowiedz