Wpis z mikrobloga

problemów genetycznych u ewentualnego potomstwa

@pekak: No wiadomo, że geje rodzą więcej dzieci niz hetero - Ok, tu uznaję twoją argumentację.


@7160:

W tym momencie rozmowa powinna się zakończyć panie @pekak, bo @7160
  • Odpowiedz
@PanMaglev: @stachuprzytelefonie: @4191727801: a tak jeszcze co do samego występu, to polski standup jest w #!$%@? bezbeczny i krindżowy. Nie da się bez przekleństw i żartów o sraniu. To tylko oczko wyżej od kabaretów, bo przynajmniej chłop się za babę nie przebiera.

Co najśmieszniejsze, byłem ostatnio na jakimś lokalnym standupie, gdzie laska (Polka) występowała po angielsku i było całkiem śmiesznie. Może to po prostu nasz język
  • Odpowiedz
  • 3
@PanMaglev Bez oglądania obstawiam, że będzie coś o sraniu albo ruchaniu (ewentualnie o wprost o Tzipie) Polski stand-up powinien być zdelegalizowany
  • Odpowiedz
@pekak: moze to przez nostalgie ale stawiam kabarety nad standupy - tylko ze moje wyobrazenie o kabaretach pochodzi z ich zlotych czasow: ani mru mru, kabaret moralnego niepokoju itp Tam nawet nie bluznili i dawali rade
  • Odpowiedz
@PanMaglev: jeśli chodzi o szeroko pojęty kabaret, to można powiedzieć, że od dłuższego czasu jestem jaroszem ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale jedyne co dobrze (nawet bardzo dobrze) kojarzy mi się z kobietą w kabarecie to Spadkobiercy z Joasią Kołaczkowską i Agnieszką Litwin w składzie. Czasem niektórzy goście jak Monika Dryl im na milimetr nie odstawali. I to o dziwo się dobrze zestarzało, bo ostatnio sobie odświeżałem
  • Odpowiedz
Czyli i śluby nekrofilne byś wspierał - brawo za postępową tolerancję. Oczywiste jest, że taki slub musiałby się odbywać z zachowaniem reżimu sanitarnego, z notarialnym aktem donacji zwłok, należałoby ustalić szczegóły.


@7160: Zapominasz o jednej rzeczy. Do ślubu potrzeba zgody obu stron. Z oczywistych przyczyn jedna strona nie może wyrazić takiej zgody. W ogóle już nic nie może( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz