Wpis z mikrobloga

Można w PL obejrzeć jaiś stand up który nie opiera się na wulgarności?

Mieszko Minkiewicz, zajebisty koleś.


@Artok: włączyłam pierwszy film z youtube, wylosowałam trzy miejsca. W ciągu 5-10 sekund przy każdym losowaniu usłyszałam przekleństwo. Tak że nie za bardzo bez wulgarności, albo mam taką szczęśliwą rękę xD
  • Odpowiedz
@PanMaglev: Nie wierzę, że zarabianie w tym kraju jest takie proste. Gadasz jakieś totalne pierdoły (najlepiej coś o Polakach, alkoholu i seksie z dodatkiem wielu przekleństw), porobisz cringe'owe miny i znajdą się ludzie, którzy przyjdą, zapłacą za bilety, zapełnią salę i będą się śmiali jakby usłyszeli najlepszy żart na świecie.

EDIT: Przepraszam jeszcze oczywiście o kupie/sraniu, bo to najśmieszniejsze.
  • Odpowiedz
@7160: ślub sam w sobie jako ceremoniał jest mi kompletnie obojętny. Prywatnie traktuję jednak taki związek (o którym mówisz) jako coś patologicznego (patologie w przyrodzie występują naturalnie, co nie znaczy, że z automatu powinny być akceptowane w społeczeństwie -przestępca, morderca gwałciciel nie powinien mieć tolerancji)
Jednak jest (bardzo jak widać luźna) granica pomiędzy czymś niedopuszcalnym, a czymś w sumie nieszkodliwym społecznie i to jest właśnie różnica między homoseksualnym związkiem dwóch
  • Odpowiedz
nie przepiszesz majątku na trupa,


@Theo_Y: Ale trup może na ciebie. Niewystarczający powód?

No i sztandarowy argument - oni tylko w szpitalach chco się
  • Odpowiedz
Ale trup może na ciebie. Niewystarczający powód?


@7160: nie potrzeba do tego ślubu

No i sztandarowy argument - oni tylko w szpitalach chco się
  • Odpowiedz