Wpis z mikrobloga

@pekak: No to weź w końcy w tym 2022 roku wytłumacz dlaczego piwo ci źle smakuje, gdy usłyszysz, ze dwóch dorosłych braci wzięło ślub gejowski.
Jak to wpływa na twoje kubki smakowe?
@7160: #!$%@? mam na kazirodztwo. Te związki są potępiane z powodów potencjalnych problemów genetycznych u ewentualnego potomstwa. Jak ktoś chce się parzyć z siostrą to nic mi do tego. Pisałem o zoofilii i nekrofilii, gdzie seks odbywa się bez zgody i jest to po kolei 1) znęcanie się nad zwierzętami; 2) desakracja zwłok.
problemów genetycznych u ewentualnego potomstwa


@pekak: No wiadomo, że geje rodzą więcej dzieci niz hetero - Ok, tu uznaję twoją argumentację.

bez zgody


@pekak:
1) możesz ze swoimi zwłokami zrobić co chcesz- zakopać dla robaków, spalic, w Norwegii możesz przeznaczyć na kompost, w Polsce dla studentów, w Niemczech dla tego artysty. Dlaczego nie możesz donować swoich zwłok, z własnej woli jakiemuś miłemu nekrofilowi? Bo czujesz niesmak piwa?

2) Podobnie ze
No wiadomo, że geje rodzą więcej dzieci niz hetero - Ok, tu uznaję twoją argumentację.


@7160: nijak to się odnosi do tej rozmowy i próbujesz tworzyć jakiegoś chochoła.

1) Jeśli ktoś z pełną świadomością oddaje swoje zwłoki po śmierci na używanie dla nekrofila to proszę bardzo. Nie słyszałem jeszcze o takim przypadku.
2) Nie możesz torturować, trzymanie na łańcuchu też jest obecnie tępione. Zabija nie i zjadanie odbywa się w warunkach
odnosi do tej rozmow


@pekak: No przyjmijmy, że wspierasz śluby kazirodczych, pełnoletnich gejów (tata+syn, dziadek+wnuczek, brat+brat), ale sceptyczny jestes wobec innych mniejszości. To i tak dużo - większość zione nienawiścią do wszystkich poza homo.

Czyli i śluby nekrofilne byś wspierał - brawo za postępową tolerancję. Oczywiste jest, że taki slub musiałby się odbywać z zachowaniem reżimu sanitarnego, z notarialnym aktem donacji zwłok, należałoby ustalić szczegóły.
To tak jak byś pisał -
7160 - > odnosi do tej rozmow

@pekak: No przyjmijmy, że wspierasz śluby kazirodczy...

źródło: comment_1647939756Ng2unV3vBj5KwB13Aw9BAl.jpg

Pobierz