Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Dawno nie miałem takiej fazy, że odpalam odcinek za odcinkiem, żeby dowiedzieć się co będzie dalej. Dla porównania podobne doświadczenia można było mieć w #lost. Tajemnica za tajemnicą. Coś w podobie wyspy. Dziwne głosy, jakieś potwory, latające węże. Może odrzucać konkretne scifi jak ktoś nie lubi, ale sama historia jest ciekawa i warto się przemóc.

#seriale #hbogo #wychowaneprzezwilki
Mega_Smieszek - Dawno nie miałem takiej fazy, że odpalam odcinek za odcinkiem, żeby d...

źródło: comment_1647897523vt3H5skZMhieNiGV7NxWQx.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alahakbar: Dark - przekombinowany, poza tym wchodzom w jaskinie i znikajom, a zrobie dziecko matce, to urodzi mi siostrę która będzie moją córkąXD
Carbon - wszyscy nieśmiertelni, sceny walki z mortal kombat + skręcanie w stronę ckliwego dramatu, a w drugiej części niestety średni aktor typu BDJQP, przynajmniej czarny.
Daybreak - jeżdżę na desce i walczę z trupamiXD + laska której szukałem cały sezon dawała d--y wybierając pozycje na apce
  • Odpowiedz
@elukubracja_depresji: > , a zrobie dziecko matce, to urodzi mi siostrę która będzie moją córkąXD

No ale zabraklo Ridza

wszyscy nieśmiertelni


Yyy jak nieśmiertelni Jak z dysku? Czy jestes uposledziny czy masz 8 lat? Dalej nie czytam tych twoich wypocin
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alahakbar: Mi się Fundacja bardzo podobała, także powiedz wprost zamiast innym odradzać - serial ci nie podszedł i tyle. To nie znaczy, że jest c-----y. Dodatkowo jeszcze się nie skończył, więc nie możesz narzekać na pewne aspekty scenariusza skoro jest coraz więcej pytań niż odpowiedzi. Serial pewnie będzie miał z 5 sezonów.
  • Odpowiedz