Wpis z mikrobloga

A dni dalej płyną (òóˇ)

Dzisiaj będzie krótko bo za wiele się nie działo przez ostatni czas.

Jedynie to pierwszy raz mi się śniło coś związanego z alkoholem. Byłem ze znajomymi gdzie było sporo procentów, cały czas trzymałem się dobrze, gdy w pewnym momencie ktoś mi wlał kieliszek do gardła.
Było to tak strasznie realistyczne, a jednocześnie czułem wielkie wyrzuty sumienia, że nie wiedziałem jakim cudem spożyłem #alkohol . Chciałem za wszelką cenę zwymiotować i się jakoś go pozbyć z organizmu, ale po chwili się obudziłem ()

I tak w sumie teraz naszła mnie myśl że na początku kwietnia mam pierwszą rocznicę ślubu i tak trochę smutno będzie ją świętować bez szampana czy chociaż wina... Ale no nic trzeba walczyć, jeszcze nie jedne święto i okazja jak Wielkanoc, wakacje, urodziny w sylwestra itp.

Mimo to nie tracę wiary i pewności siebie, że dam radę osiągnąć cel. Lecz bez pomocy psychiatry, raczej byłoby to o wiele trudniejsze i męczące ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Na dzisiaj to tyle ()

PS będę tutaj co jakiś czas, wrzucać wpisy pod tagiem #dumelniepije wierzę że dam radę całe 365dni być trzeźwym a może i jeszcze dłużej.

AVE ()

#wodka #psychiatria #piwo #zdrowie #wygryw
Dumle007 - A dni dalej płyną ᕦ(òóˇ)ᕤ

Dzisiaj będzie krótko bo za wiele się nie dzi...

źródło: comment_1647814874VnBA52ujdVtxIzdiMz0jWM.jpg

Pobierz
  • 11
@Dumle007: To jest właśnie wejście w fazę muru, jak ją przetrwasz to zasadniczo będziesz już wolny od alko, bo skończy się ten dupościsk i myślenie podczas imprez "ale bym się napił". Teraz takie sny będziesz miał dosyć często i czasami się trafi nawet suchy kac, ciekawe zjawisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)