Wpis z mikrobloga

Bolidowa wicieczka nad Pogorie IV i III.

Trasa lecąca przez Katowice - Siemianowice - Wojkowice - Strzyżowice - Psary - Sarnów - Przeczów - Dąbrowe Górniczą (Pogoria IV i III) - Będzin - Sosnowiec - Katowice.

Ogólnie na Pogorie trasa mocno objazdowa przez wioski będzińskie ale w zasadzie celem było zrobienie kółka potem powrót wałem Przemszy w Będzinie i ścieżkami aż do Sosnowca i Katowic.

Pogoda spoko, trudności na trasie praktycznie brak.

#rower #dabrowagornicza #zaglebie
źródło: comment_1647804476hlWdiUHPKE2LBRoPbSSTmt.jpg
  • 2
@sylwke3100: myślałam ostatnio żeby sobie kupić taki składany rower na dojazdy do pracy, ale z tego co widzę to wiele modeli nie ma regulacji wysokości kierownicy. Czy w tym też tak jest? Bardzo to przeszkadza? Jak ogólnie oceniasz komfort jazdy? Nigdy nie miałam roweru z kołami mniejszymi niż 28 cali. Myślę nad składakiem głównie dlatego, że mieszkam na 3 piętrze bez windy i ciężko by mi było wnosić wielką, ciężką kozę
@sylwke3100: myślałam ostatnio żeby sobie kupić taki składany rower na dojazdy do pracy, ale z tego co widzę to wiele modeli nie ma regulacji wysokości kierownicy. Czy w tym też tak jest? Bardzo to przeszkadza? Jak ogólnie oceniasz komfort jazdy? Nigdy nie miałam roweru z kołami mniejszymi niż 28 cali. Myślę nad składakiem głównie dlatego, że mieszkam na 3 piętrze bez windy i ciężko by mi było wnosić wielką, ciężką kozę