Wpis z mikrobloga

https://software-klucze.pl/ jest legit ? wygląda na scam, tak niskie ceny, z drugiej strony wpadłem na tę stronę przez Ceneo. Tam są jakieś dziwne zapisy o licencji w stylu:

Oferowany tutaj klucz aktywacyjny oprogramowania został pierwotnie wprowadzony do obrotu w Europejskim Obszarze Gospodarczym przez właściciela praw Microsoft w celu nieograniczonego wykorzystania w postaci klucza aktywacyjnego produktu z opcją pobierania. Uprawnia to użytkownika do otrzymywania aktualizacji, pod warunkiem, że istnieje ważna licencja na użytkowanie.


Posiadacz praw otrzymał odpowiednią rekompensatę w związku z wprowadzeniem produktu do obrotu.


Nazwy marek i znaki towarowe są używane wyłącznie w zakresie opisu produktu w celu uzyskania jaśniejszego opisu towarów. Prawa własności i prawa użytkowania należą do odpowiednich właścicieli praw autorskich.


#kiciochpyta #informatyka #windows #komputery
  • 11
@Shrug: nie wiem, firma w bloku, przedsiębiorca z Tunezji :P
strony powiązane z nipem tak na szybko
keys24.pl
keyscentre.com (strona działa, tresc juz inna, na ceneo ostatnie opinie 2-3mc temu, google szukajka)
kluczsoft.com (nie działa, jak wyżej)
@Devcio: znaczy to co jest wymowne to mała liczba opinii względem sklepów z normalnymi cenami, ale swego czasu pameitam, że był jakiś polski sklep co wlasnie jakas tam lukę w obrocie licencjami znalazł i sprzedawał legitnie po taniości, stąd tutaj moja kmina
@Mercer: Siemka (sorki, za odkopanie starego wątku), też się przymierzam do zakupu w tym sklepie i mam do Ciebie dwa pytania: aktywacja tego klucza przeszła automatycznie, czy musiałeś przez telefon; na otrzymanej FV miałeś normalnie wyszczególnioną pozycję Windows 10?
@jarcad: Klucz zadziałał bez problemów - bez dodatkowych kroków. Ale muszę sprostować temat faktury - nie dostałem - pomyliło mi się z innym sklepem. Ale nie dostałem, bo nie prosiłem. Firma ma NIP i istnieje od dłuższego czasu, więc jest szansa, że można ją dostać.
Dokonałem zakupu, podczas zakupu jest opcja otrzymania FV (trzeba zaznaczyć odpowiedni checkbox) Chwilę po dokonaniu przelewu otrzymałem maila i sms-a z kluczem do Windows'a. Na maila dostałem także FV z wyszczególnioną pozycją WIndows'a. Aktywacja przeszła automatycznie. Mogę polecić sklep.
Do osób, które dalej sie zastanawiają czy kupić. SERDECZNIE POLECAM. 30 zł to żaden pieniądz w tych czasach a windows dziala normalnie, bez zadnych zablokowanych opcji. Kod wysłany natychmiast zarówno na maila jak i na sms.