Wpis z mikrobloga

UWAGA UWAGA
Wczoraj w #wieliczka zostałem pobity przez tego jegomościa. Najpierw mi 3 razy zajechał drogę próbując wymusić stłuczkę, potem na najbliższych światłach wyszedł z auta, otworzył moje drzwi i uderzył mnie w twarz. Jak wyszedłem z samochodu żeby zrobić zdjęcie rejestracji i zadzwonić na #policja zaczął panicznie uciekać grożąc że mnie znajdzie i nie wiem z kim zadzieram. Jako że droga była zablokowana samochodami próbował uciekać poboczem(miejscami parkingowymi) mało nie potrącając świadka całego zajścia.

Summa summarum uciekł w stronę #krakow Policja przyjechała po pół godziny spisać nasze dane(moje i świadka) i zaproponowała żebym poszedł złożyć zeznania na komendę. Co zrobiłem niezwłocznie.

W całych tych nerwach nie zapytałem czy dostanę jakiekolwiek informacje czy za to odpowie i czy w ogóle coś mu grozi.

Czy ktoś z Was spotkał się z podobną sytuacją albo potrafi odpowiedzieć na moje pytania?

Czy mogę w jakiś sposób temu panu(celowo z małej) uprzykrzyć życie jeżeli nie poniesie konsekwencji swojego zachowania?

#patologiazmiasta #samochody #ruchdrogowy
Pobierz booogus - UWAGA UWAGA
Wczoraj w #wieliczka zostałem pobity przez tego jegomościa. Naj...
źródło: comment_1647678520W1UpKvPhhQDplUf4tkHXet.jpg
  • 98
Mam tylko numer rejestracyjny.


@booogus: no to chyba dosyć łatwo znaleźć właściciela, a szansa na to, że był kierowcą to jakieś 90%+. Do tego masz zdjęcie ¯\_(ツ)_/¯
@Ogau ok, brzmi łatwo. Ale teraz wyobraź sobie że idę do prokuratury i mówię "wnosze sprawę z powództwa cywilnego przeciwko kierowcy samochodu marki Honda o numerze rejestracyjnym XXXXX" ?? Nie powinienem podać personaliów kierowcy przy wniosku? Nie zrozum mnie źle, nie chce Cię atakować ale znasz się na tym czy tylko gdybasz?
@booogus: żyjesz w Polsce a nie cywilizowanym kraju
W Niemczech nie musisz mieć 2m i 150kg żeby czuć się bezpiecznie bo wszyscy są mili

No chyba że się zapuścisz nocą na jakieś ciapakowe osiedle ale w nocy to w Polsce też dostaniesz #!$%@? od sebiksow
@booogus: ja byłem świadkiem takich sytuacji i inaogladalem się kamerek. U mnie się same zamykają jak ruszę na dobre. Wieliczka to przecież siedlisko troglodytów, bym się upewnił czy zamknięte 2 razy xD
@Ogau Wrócę do wcześniejszego pytania. Czy muszę mieć personalia sprawcy czy wystarczy numer rejestracyjny i godzina zdarzenia? Bo na to mi nie odpowiedziałeś a jest to niezwykle istotne.
@booogus: Bardzo przykre. Nie rozumiem tych głosów tutaj, że jesteś naiwny. Myślę, że gdybyśmy wszyscy żyli w permanentnym stanie gotowości do obrony i przekonaniu, że coś nam grozi, to dopiero by się zrobiło agresywnie na ulicach. Miałeś pecha i tyle. Zrób teraz to, co pomoże Ci odzyskać równowagę i poczucie bezpieczeństwa. Ten człowiek był pewnie pod wpływem jakiejś substancji albo jest chory psychicznie, system leczenia psychicznego jest mega niewydajny niestety. W