Wpis z mikrobloga

UWAGA UWAGA
Wczoraj w #wieliczka zostałem pobity przez tego jegomościa. Najpierw mi 3 razy zajechał drogę próbując wymusić stłuczkę, potem na najbliższych światłach wyszedł z auta, otworzył moje drzwi i uderzył mnie w twarz. Jak wyszedłem z samochodu żeby zrobić zdjęcie rejestracji i zadzwonić na #policja zaczął panicznie uciekać grożąc że mnie znajdzie i nie wiem z kim zadzieram. Jako że droga była zablokowana samochodami próbował uciekać poboczem(miejscami parkingowymi) mało nie potrącając świadka całego zajścia.

Summa summarum uciekł w stronę #krakow Policja przyjechała po pół godziny spisać nasze dane(moje i świadka) i zaproponowała żebym poszedł złożyć zeznania na komendę. Co zrobiłem niezwłocznie.

W całych tych nerwach nie zapytałem czy dostanę jakiekolwiek informacje czy za to odpowie i czy w ogóle coś mu grozi.

Czy ktoś z Was spotkał się z podobną sytuacją albo potrafi odpowiedzieć na moje pytania?

Czy mogę w jakiś sposób temu panu(celowo z małej) uprzykrzyć życie jeżeli nie poniesie konsekwencji swojego zachowania?

#patologiazmiasta #samochody #ruchdrogowy
booogus - UWAGA UWAGA
Wczoraj w #wieliczka zostałem pobity przez tego jegomościa. Naj...

źródło: comment_1647678520W1UpKvPhhQDplUf4tkHXet.jpg

Pobierz
  • 98
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Maro88z: tylko że prokurator może wszcząć dochodzenie z oskarżenia publicznego, jeżeli jest to w interesie publicznym, z tego co znam praktykę to rzetelny prokurator sprawę tutaj podejmie
@booogus: przyznaj się co zrobiłeś chłopu ze cie dojechał, bo wątpię żeby ktokolwiek #!$%@?ł cię bez powodu. Mnie raz strąbił jakiś pajac gdy przepuszczałem pieszego i za karę złamało mu się lusterko boczne ( ͡º ͜ʖ͡º)
@booogus:

Jeżdżę jak emeryta


Blokujesz innym drogę i spotkał cię słynny road rage. Znając życie oraz wykopków masz czas chodzić za tym po sądach, żeby ostatecznie stracić 20 godzin życia za 200 zł grzywny dla typa i udowodnić wszystkim że sprawiedliwość zwyciężyła ( ͡° ͜ʖ ͡°)