Wpis z mikrobloga

UWAGA UWAGA
Wczoraj w #wieliczka zostałem pobity przez tego jegomościa. Najpierw mi 3 razy zajechał drogę próbując wymusić stłuczkę, potem na najbliższych światłach wyszedł z auta, otworzył moje drzwi i uderzył mnie w twarz. Jak wyszedłem z samochodu żeby zrobić zdjęcie rejestracji i zadzwonić na #policja zaczął panicznie uciekać grożąc że mnie znajdzie i nie wiem z kim zadzieram. Jako że droga była zablokowana samochodami próbował uciekać poboczem(miejscami parkingowymi) mało nie potrącając świadka całego zajścia.

Summa summarum uciekł w stronę #krakow Policja przyjechała po pół godziny spisać nasze dane(moje i świadka) i zaproponowała żebym poszedł złożyć zeznania na komendę. Co zrobiłem niezwłocznie.

W całych tych nerwach nie zapytałem czy dostanę jakiekolwiek informacje czy za to odpowie i czy w ogóle coś mu grozi.

Czy ktoś z Was spotkał się z podobną sytuacją albo potrafi odpowiedzieć na moje pytania?

Czy mogę w jakiś sposób temu panu(celowo z małej) uprzykrzyć życie jeżeli nie poniesie konsekwencji swojego zachowania?

#patologiazmiasta #samochody #ruchdrogowy
booogus - UWAGA UWAGA
Wczoraj w #wieliczka zostałem pobity przez tego jegomościa. Naj...

źródło: comment_1647678520W1UpKvPhhQDplUf4tkHXet.jpg

Pobierz
  • 98
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@booogus A 2 że kup sobie kamere samochodowa przód tył

@PO1Pierwszy: akurat kamerki to jest podstawowe Wyposażenie samochodu na dziś dzień

@Mecha_Wykalaczka


@booogus: to są jeszcze ludzie którzy nie mają lewarka w drzwiach na takie #!$%@?? XD ew. Kup sobie gaz "Gaz pieprzowy Fox Labs Five Point Three 2TM" on jest pomarańczowy, i #!$%@? po oczach ile masz siły


Co miałem zrobi? uderzyć go w tył głowy jak odchodził żeby
via Android
  • 0
@Maro88z dzięki za odpowiedź. Czy raczej tylko mandat? Smutne to :( takiemu to powinni zabrać prawo jazdy. Czyli jak bym chciał żeby go mocniej ukarali to tylko zgłoszenie do prokuratury?
via Android
  • 0
@Maro88z czy założenie sprawy to jakieś koszta? Muszę mieć prawnika itp.? Nie znam się kompletnie na tym. Nie chcę mu tak poprostu odpuścić, takich ludzi trzeba eliminować z ruchu drogowego.